Věděl by někdo?

Malý problém.Naplánovaná defragmentace disků proběhla v době,kdy byl PC v hibernaci.A nebyl připojen k síti.Tak to tvrdí. Tedy PC.Ale proběhla?
Díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud máš na mysli síť jako net, tak to s tím nemá nic společného. Pokud myslíš síť jako 230V, tak to asi nešlo.
Jinak disku je jedno jestli je v činnosti počítač nebo tkz. spí, udělá to na pozadí.
A jak to poznat? Dej defragmentaci disku a tam uvidíš podle políček, jestli je to hodně rozházené nebo ne. Pokud ne, tak to proběhlo.

Další odpovědi
GangstaHelper

Pokud je PC v hibernaci, naplánované úlohy nejsou provedeny, pokud to u nich není zvoleno (položka probudit počítač k provedení této úlohy).

Pak je úloha provedena i v případě, že je počítač zhybernován – v režimu spánku (to je, když se uloží operační paměť na disk, a počítač je plně vypnut, Miroslave). Tuto funkci nemusí podporovat všechny základní desky (mám na mysli probuzení z režimu spánku)