Věděl by někdo?

Vlastní blbostí jsem si zlikvidoval lištu,která mně vždy vyskočila,když jsem vlezl na Seznam.cz.Na té liště(úplně nahoře) jsou kategorie jako Soubor,Upravit,Zo­brazit,Histori­e,Nástroje…
Snad jsem to popsal zřetelně.Je to „Hlavní nabídka Firefoxu“.Nevíte někdo,jak to napravit? A pokud možno polopaticky.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Gorouš

Najeďte na místo, kde byla lišta dejte pravou myš, potom zobrazit lištu. Není to navždy nebojte.