Věděl by někdo?

Malý problém.Kdysi jsem byl zaregistrovaný na Seznamu.Pak jsem něco zřejmě zvoral,zapomněl heslo,zapomněl všechno.Bylo to takové celé zmatené.Výsledek: dnes jsem se chtěl někam dostat,ale je nutná registrace.Chtěl jsem se přihlásit jako nový-ejhle-ono mě to nikam nepustí.Stačí 1. písmeno,hned mi to říká,že je obsazené.To samé u číslic.Mám zavřené dveře.Co dělám špatně? Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

jestli myslíte,zaregis­trování na seznamu?
tak se nejdříve podívejte jestli je stránka bez účtu,pokud ano,tak klikněte na založit nový e-mail,pokud se otevře další okno pro vyplnění,tak si musíte vybrat jméno,neboli nick,které nikdo nemá,chce to trochu zkoušet,protože to je na seznamu někdy pěkná alchymie,ale nakonec se to určitě podaří.