Věděl by někdo?

Mám malý problém.Stručně-stáhnu film,zkusmo si jej přehraji-lepší to být nemůže.Když jej ale vypálím(jen pro svou os.potřebu,ov­šem),tak u některých titulů mají protagonisté protáhlé ksichty.Už to nejsou obličeje.Zkoušel jsem,co mi napadlo=0.A tak,jsa bezraden,táži se:„Kde je chyba“? Díky.

Nejlepší odpověď
Vero

Jestli ty si náhodou nezkracuješ dlouhou chvíli mezi vypalováním kouřením tráááávyyyy!! ;) (ne, vtip! já sem se nemohla udržet… :) )

Další odpovědi
mosoj

Kde to vypálené DVD přehráváš.Na televizi?
Je to otázka správného formátu. Film je 16:9 a ty to přehráváš na 4:3.