Avatar uživatele
anonym

Věděl by někdo?

Stáhnul jsem film.Nic vyjimečného.Ale-existuje možnost poslat jej někomu jinému?Pokud ano a nespáchal bych tím hrdelní zločin-jak?
Poprosil bych (případně) o návod pro blbce.
Díky.
Doplňuji:
Teď jsem si uvědomil-"Šíření filmů je nezákonné a bla bla. Takže-zpět.Šířiti nebudu.
Ale-jde to? Bez návodu.Mimochodem-stáhnutí je legální,zvlášť,když za to zaplatíš.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5174 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petr83

Stahnovani filmu neni v nasem zakone nijak osetreno. Osetreno je pouze sdileni filmu. Takze pokud by jste ho nabidl nekomu jinemu tak jste jiz v rozporu se zakonem.
Sazby za to neznam, ale urcite tam bude figurovat financni nahrada a mozna i vezeni…
To asi bude zalezet na advokatech a soudci kteri by se procesu ucastnili.
A ted trochu reality:
Pokud nebudete sdilet ohromne mnozstvi filmu, a nebudete je sdilet s mnoha lidmi tak se za vami nejspise nikdo honit nebude, ale vyloucene to neni!!
Co se tyce navodu:
existuje nekolik filehostingovych sluzeb pres ktere lze takove filmy sdilet, tusim ze tu bylo onich uz nekolik otazek, viz napriklad zdroj.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/rapidsha­re

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

Moje nejoblíbenější stránky na sdílení filmů,hudby,pro­gramů atd. je uložto,vyzkoušej a uvidíš..nahrání filmu sice je trochu dlouhé,stáhnout film cca 700mb trvá něco málo přes hodinu zdarma a když si tam uložíš nějaký soubor,můžeš si ho potom kdykoli stáhnout a šetříš tak místo na disku…návody,ra­dy,diskuse..vše tam najdeš.

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zero

No neviem či je to zákonné… Už tým že si ho stiahol, je „zle“… Keď nechceš posielať priamo film, môžeš poslať link, odkiaľ si to stiahol ← To je asi najlepší spôsob… Ale aj to je svojím spôsobom podporovanie v šírení pirátskych filmov…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek