Věděl by někdo?

Stáhnul jsem film.Nic vyjimečného.Ale-existuje možnost poslat jej někomu jinému?Pokud ano a nespáchal bych tím hrdelní zločin-jak?
Poprosil bych (případně) o návod pro blbce.
Díky.
Doplňuji:
Teď jsem si uvědomil-"Šíření filmů je nezákonné a bla bla. Takže-zpět.Šířiti nebudu.
Ale-jde to? Bez návodu.Mimochodem-stáhnutí je legální,zvlášť,když za to zaplatíš.

Nejlepší odpověď
petr83

Stahnovani filmu neni v nasem zakone nijak osetreno. Osetreno je pouze sdileni filmu. Takze pokud by jste ho nabidl nekomu jinemu tak jste jiz v rozporu se zakonem.
Sazby za to neznam, ale urcite tam bude figurovat financni nahrada a mozna i vezeni…
To asi bude zalezet na advokatech a soudci kteri by se procesu ucastnili.
A ted trochu reality:
Pokud nebudete sdilet ohromne mnozstvi filmu, a nebudete je sdilet s mnoha lidmi tak se za vami nejspise nikdo honit nebude, ale vyloucene to neni!!
Co se tyce navodu:
existuje nekolik filehostingovych sluzeb pres ktere lze takove filmy sdilet, tusim ze tu bylo onich uz nekolik otazek, viz napriklad zdroj.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/rapidsha­re

Další odpovědi
HOMER

Moje nejoblíbenější stránky na sdílení filmů,hudby,pro­gramů atd. je uložto,vyzkoušej a uvidíš..nahrání filmu sice je trochu dlouhé,stáhnout film cca 700mb trvá něco málo přes hodinu zdarma a když si tam uložíš nějaký soubor,můžeš si ho potom kdykoli stáhnout a šetříš tak místo na disku…návody,ra­dy,diskuse..vše tam najdeš.

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/

Zero

No neviem či je to zákonné… Už tým že si ho stiahol, je „zle“… Keď nechceš posielať priamo film, môžeš poslať link, odkiaľ si to stiahol ← To je asi najlepší spôsob… Ale aj to je svojím spôsobom podporovanie v šírení pirátskych filmov…