Smack

Věda se nikdy nedoví o technologii s reinkarnaci s lidskou duši po smrti, víte proč?

Odpovědi
Kepler

Nejde o technologii, ale o víru, kterou jak víme, není třeba dokazovat. No a pak se z miliard lidí ještě nikdo nepamatoval na svůj předchozí život.

Midas

Ona je to technologie!?
Asi proto, že to zkrátka pomocí vědy nejde dokázat, i kdyby to tak skutečně bylo. Duše, pokud existuje, nejde nijak zkoumat, tedy ani to, co se s ní děje, kam putuje… Není jak, není čím. A je to hlavně jen o víře, vlastním přesvědčení a náboženství.

Kepler, byli takoví… A bylo jich dost. Jsou i o nich i nějaké dokumenty, někteří z nich jsou/byli dokonce děti nebo náctiletí, ale i dospělí, kteří si pamatovali na minulý/é život/y. Otázkou je ovšem, zda jim věříš.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=lidé+pama­tující+si+minu­lé+životy&oq=li­dé+pamatující+si+mi­nulé+životy+&aq­s=chrome..69i57j33l3­.15669j0j7&cli­ent=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chro­me-mobile&ie=UTF-8

Kepler

Midas: já taky tvrdím už několik let, že jsem 40+tou reinkarnací Johannese. Záleží na tom, jestli mi budeš věřit. 🙂