Avatar uživatele
karbo

Věčná smůla, proč? Prokletí?

Věřte nebo ne,ale neznáte někdo recept jak se zbavit smůly?Když si něco koupím (DVBT,MP4,TV,ADSL atd.)prostě nefunguje,nebo jen pár hodin.To samé je i v osobním životě.O něco usiluji,mám to na dosah a nic…nic…nic.A při­tom jsem v životě štěstí měl,ale po rozvodu se vše zlomilo.Je možné,že mě bývalá žena,mimochodem dnes jsme dobří kamarádi proklela?
Doplňuji:
Dobří kamarádi už pět let.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: karbo

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, DusanOrlik, anonym před 5028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

treba si najsť v každej „smůle“ aj niečo pozitívneho.
mňa napríklad, keď mi vyhorela elektronika potešilo, že konečne nemusím pozerať tie stupidní seriály a večery môžem tráviť s rodinou 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

Je možné, že Tě bývalá žena proklela, ale když jste teď dobří kamarádi, tím by se její kletba vyrušila, ať už vědomě, nebo automaticky- podvědomě… není možné současně někoho nenávidět/ proklínat a přitom být s ním dobrý kamarád.

No a proč se Ti nedaří? Zkus poznat toho, komu se nedaří, respektive o kom si myslíš, že se mu nedaří… když ho poznáš, smůla nejspíš zmizí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

rekla bych ze je to ve vasem podvedomi,jste presvedcen jiz predem o neuspechu a ten se tudiz dostavi,zkuste byt pozitivni a verit v uspech,na cernou magii neverim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Podobný syndrom mám také, ale už jsem se s ním naučil žít.
U 90% nově koupeného zboží se mi během několika hodin (někdy dní) objeví závada. Říkám si, že asi mám v sobě nějaký magnetismus, který jakoukoli vadu odhalí a aktivuje. Výhodou je, že veškeré tyto přístroje (opravené v záruce) posléze fungují o mnoho déle než obvykle.
Takže po koupi nějakého přístroje očekávám poruchu, a když se (se skoro železnou pravidelností) dostaví, vůbec nebývám překvapen a v klidu nechám závadu odstranit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Možná máš jen špatné období, je to kolo osudu, které se musí časem otočit a zase se bude dařit, chce to možná jen čas. Pokus se myslet pozitivně a katastrofy si nepřivolávat…také by to mohlo pomoci!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Mám pro vás super tip!Kdo by se chtěl,nebo potřeboval se zeptat Anděla.Opravdu to funguje!Návod jak dostat od Anděla odpověď:Vduchu si řekněte otázku a poté 10.sekund počkejte a klikněte na:ZEPTEJ SE ANDĚLA.

Zdroj: http://www.te­takaterina.cz/56-zeptej-se-andela/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ VEČER PANE KARBO.ŘÍKÁTE,ŽE JSTE PŘÁTELÉ SE SVOU EX MANŽELKOU.PROVĚŘUJ A POTOM DŮVĚŘUJ!!! ČASTO SE PRÁVĚ STÁVÁ,ŽE TEN,KTERÝ SE ZDÁ BÝT PŘÍTELEM-JE V PODSTATĚ NEPŘÍTEL.JE JASNÉ O CO JDE-NEDAŘÍ SE VÁM OD TÉ DOBY CO JSTE SE ROZEŠLI.NEPTEJTE SE PROSÍM ŽÁDNÉHO ANDĚLA,PROTOŽE TO JE ČARODĚJNICTVÍ A SATANŮV KLAM.NEVĚŘTE,ŽE V DNEŠNÍ DOBÉ KLETBY NEEXISTUJÍ,S ČISTÝM SVĚDOMÍM VÁM MOHU POTVRDIT,ŽE NEJEN KLETBY,ALE TAKÉ JINÉ ZLÉ SKUTKY SE PRÁVĚ V DNEŠNÍ DOBÉ ROZMÁHAJÍ.JE ZAPOTŘEBÍ SI S VAŠÍ BÝVALOU ŽENOU V PRAVDÉ PROMLUVIT,VZAJEMNĚ SI ODPUSTIT A JESTLI PROTI VÁM VYŘKLA JAKÁKOLIV PROKLETÍ,POŽÁDEJTE JI ABY JE ODVOLALA.ONA VÁŠ ŽIVOT CHCE NEUSTÁLE MÍT VE SVÉ MOCI A KONTROLOVAT VÁS.
JENOM PŘIPOMÍNÁM:OD­PUŠTĚNÍ NENÍ SNADNÉ,JE ZAPOTŘEBÍ CHTÍT OPRAVDU ODPUSTIT ZE SRDCE!!!
PŘEJI VÁM VŠE DOBRÉ A POKOJ VE VAŠI DUŠI.---ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

To co popisujete, je stav vaší mysli.Opakující nezdary se na vás podepsaly a Vy si nevěříte.Zpět se vrátíte tím,že začnete cenit drobné úspěchy a ty se pochopitelně budou zvětšovat.Možná by bylo dobré popovídat si s psychologem­.Prokletí od kohokoli je středověk.Vše se odvíjí od stavu vaší mysli.Najděte si pohodovou ženu,dobrého kamaráda a časem si popovídejte o vašem trápení.Uvidíte,že vám bude lehčeji.Netrapte se tím,že tu pohodovou ženu nenajdete hned zítra.Hodně zdraví a klidu Vám přeje Michal.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek