karbo

Věčná smůla, proč? Prokletí?

Věřte nebo ne,ale neznáte někdo recept jak se zbavit smůly?Když si něco koupím (DVBT,MP4,TV,ADSL atd.)prostě nefunguje,nebo jen pár hodin.To samé je i v osobním životě.O něco usiluji,mám to na dosah a nic…nic…nic.A při­tom jsem v životě štěstí měl,ale po rozvodu se vše zlomilo.Je možné,že mě bývalá žena,mimochodem dnes jsme dobří kamarádi proklela?
Doplňuji:
Dobří kamarádi už pět let.

Nejlepší odpověď
led

treba si najsť v každej „smůle“ aj niečo pozitívneho.
mňa napríklad, keď mi vyhorela elektronika potešilo, že konečne nemusím pozerať tie stupidní seriály a večery môžem tráviť s rodinou 🙂

Další odpovědi
Toruk

Je možné, že Tě bývalá žena proklela, ale když jste teď dobří kamarádi, tím by se její kletba vyrušila, ať už vědomě, nebo automaticky- podvědomě… není možné současně někoho nenávidět/ proklínat a přitom být s ním dobrý kamarád.

No a proč se Ti nedaří? Zkus poznat toho, komu se nedaří, respektive o kom si myslíš, že se mu nedaří… když ho poznáš, smůla nejspíš zmizí.

anonym

rekla bych ze je to ve vasem podvedomi,jste presvedcen jiz predem o neuspechu a ten se tudiz dostavi,zkuste byt pozitivni a verit v uspech,na cernou magii neverim

Bumbes

Podobný syndrom mám také, ale už jsem se s ním naučil žít.
U 90% nově koupeného zboží se mi během několika hodin (někdy dní) objeví závada. Říkám si, že asi mám v sobě nějaký magnetismus, který jakoukoli vadu odhalí a aktivuje. Výhodou je, že veškeré tyto přístroje (opravené v záruce) posléze fungují o mnoho déle než obvykle.
Takže po koupi nějakého přístroje očekávám poruchu, a když se (se skoro železnou pravidelností) dostaví, vůbec nebývám překvapen a v klidu nechám závadu odstranit.

BEAES

Možná máš jen špatné období, je to kolo osudu, které se musí časem otočit a zase se bude dařit, chce to možná jen čas. Pokus se myslet pozitivně a katastrofy si nepřivolávat…také by to mohlo pomoci!

DusanOrlik

Mám pro vás super tip!Kdo by se chtěl,nebo potřeboval se zeptat Anděla.Opravdu to funguje!Návod jak dostat od Anděla odpověď:Vduchu si řekněte otázku a poté 10.sekund počkejte a klikněte na:ZEPTEJ SE ANDĚLA.

Zdroj: http://www.te­takaterina.cz/56-zeptej-se-andela/

anonym

DOBRÝ VEČER PANE KARBO.ŘÍKÁTE,ŽE JSTE PŘÁTELÉ SE SVOU EX MANŽELKOU.PROVĚŘUJ A POTOM DŮVĚŘUJ!!! ČASTO SE PRÁVĚ STÁVÁ,ŽE TEN,KTERÝ SE ZDÁ BÝT PŘÍTELEM-JE V PODSTATĚ NEPŘÍTEL.JE JASNÉ O CO JDE-NEDAŘÍ SE VÁM OD TÉ DOBY CO JSTE SE ROZEŠLI.NEPTEJTE SE PROSÍM ŽÁDNÉHO ANDĚLA,PROTOŽE TO JE ČARODĚJNICTVÍ A SATANŮV KLAM.NEVĚŘTE,ŽE V DNEŠNÍ DOBÉ KLETBY NEEXISTUJÍ,S ČISTÝM SVĚDOMÍM VÁM MOHU POTVRDIT,ŽE NEJEN KLETBY,ALE TAKÉ JINÉ ZLÉ SKUTKY SE PRÁVĚ V DNEŠNÍ DOBÉ ROZMÁHAJÍ.JE ZAPOTŘEBÍ SI S VAŠÍ BÝVALOU ŽENOU V PRAVDÉ PROMLUVIT,VZAJEMNĚ SI ODPUSTIT A JESTLI PROTI VÁM VYŘKLA JAKÁKOLIV PROKLETÍ,POŽÁDEJTE JI ABY JE ODVOLALA.ONA VÁŠ ŽIVOT CHCE NEUSTÁLE MÍT VE SVÉ MOCI A KONTROLOVAT VÁS.
JENOM PŘIPOMÍNÁM:OD­PUŠTĚNÍ NENÍ SNADNÉ,JE ZAPOTŘEBÍ CHTÍT OPRAVDU ODPUSTIT ZE SRDCE!!!
PŘEJI VÁM VŠE DOBRÉ A POKOJ VE VAŠI DUŠI.---ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

Michal

To co popisujete, je stav vaší mysli.Opakující nezdary se na vás podepsaly a Vy si nevěříte.Zpět se vrátíte tím,že začnete cenit drobné úspěchy a ty se pochopitelně budou zvětšovat.Možná by bylo dobré popovídat si s psychologem­.Prokletí od kohokoli je středověk.Vše se odvíjí od stavu vaší mysli.Najděte si pohodovou ženu,dobrého kamaráda a časem si popovídejte o vašem trápení.Uvidíte,že vám bude lehčeji.Netrapte se tím,že tu pohodovou ženu nenajdete hned zítra.Hodně zdraví a klidu Vám přeje Michal.