Večer mám rande, jak se mám pojistit, aby skončilo u DVD a malého pohoštění a ne v posteli?(rodiče nejsou doma)

Nejlepší odpověď
aramah

Stačí říct NE.

Další odpovědi
anonym

Pokud v té posteli nemíníš skončit, tak řekni, že za 2–3 hodiny (podle toho jak dlouhé to DVD je), Tě přijde zkontrolovat sousedka. S tou by ses mohla i předběžně domluvit, aby to skutečně udělala.
Zásada je, že co nechceš, se nejspíš partnerovi nepodaří.

IK

Pozvi dvě kámošky, když tak přijdeš o kluka tak nemusíš litovat. Ale můžeš mu to říct předem a když bude vést řeči jako „to ti nemohu slíbit“ nebo „nech tomu volný průběh“ a neřekne ihned že by si to nedovolil, tak ho ani nepouštěj dovnitř a řekni že tě přešla na DVD chuť.

Odmítneš jen to co se ti nelíbí, ale ne to co se ti nebude líbit druhý den. Otázka nezní zda můžeš věřit jemu, ale zda můžeš věřit sobě. Pokud ano, možná se ti zkomplikuje život ještě víc, protože to vyvolává tlak z druhé strany, negativní vztah k té „posteli“ a nežádoucí pozornost druhého pohlaví.
Možná by sis pak přála raději v té posteli skončit, ale nic z toho se nestane, když příležitost prázdného bytu bez rodičů nevyužiješ a to když dokážeš budeš vědět že na sebe se spolehnout můžeš a ostatním dokážeš odolat. Do budoucna moc fajn pocit, protože vždy se najde někdo, kdo ti bude tvrdit, že jsi srab když se nesvlékneš a nezatančíš na stole.

Damiana

Hned jak přijde, tak mezi dveřmi zařvi: Nemysli si, že s tebou dneska vlezu do postele!
Pak ale pravděpodobně nebude ani ten večírek. 😁
Dělám si pochopitelně bžundu a souhlasím s Aramah. Tajemné Ne, s jistým příslibem (pokud se jedná o lásku a nejde jen touhu po cinema party) přece nemusí znamenat razantní odmítnutí navždy.

Btw, po přečtení odpovědí mě rozesmálo, jak nikdo z vás (snad jen Aramah, ale nevím, zda to také nebylo adresováno ženě), byť jen na okamžik nepomyslel na to, že by se mohl ptát kluk! Přesný odhad chlapského plémě! 🙂

venkovan

Jo jak píše Damiana – zařvi: nemysli si, že dneska s tebou vlezu do postele a hned se zeptej, jestli vydrží přes půlnoc.