panxnotdead

věc pro rodiče svý holky

Mám holku, ke který jezdím, byl jsem u ní asi 7× a její mamka nám vždycky něco dala k jídlu (palačinky, buchty..) ona u nás nebyla zatim ani jednou. Zítra za ní jedu znova mám její mamce dát zeslušnosti třeba kafe? ale zase nechci být „vlezdoprdelka“ . je mi 16, jí 15. když tak napiště jestli byste něco dali nebo ne. Děkuju

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano

Ano, klidně jim něco přivez – bonboniéru, nějakou dobrou kávu či kvalitní sypaný čaj – věci, kterýma nikdy neurazíš a řadu lidí potěšíš.
A zrovna při té příležitosti, padne-li na to řeč, nabídni se, že pomůžeš s něčím i třeba, že vyneseš koš nebo půjdeš trhat plevel – to zrovna se svou holkou můžeš jít dělat, hezky si u toho pokecáte… 🙂

Další odpovědi
autacek

Ne

Doplňuji:
Ale nabídni jim, že jim třeba s něčím pomůžeš..

anonym

Ano

Tak možná to chtělo hlavně když jsi tam byl poprvé, to tě nenapadlo, že máš vzít aspoň kytku? To se tak dělá,víš? Je to slušnost.

marci1

Ano

Doplňuji:
Zkus ji donést malou kytičku a uvidíš, co to s maminkou udělá. Bude mít strašnou radost a bude Tě vychvalovat do nebe, jaký jsi slušně vychovaný mladý muž.:-)

LuK4S3k CZ

Ano

anonym

Ano

Ano, je to slušnost :) Dej jí třeba čaj, nebo něco takového…

Elis Pokorná

Ano

Jes

Ano