LůcaDůcaPůca

vebová stránka

nevíte jak se jmenuje taková stránka kde si zvolíte třeba běh a ukáže vám to kolik spálíte kcal(nebo KJ. Teď nevím) za minutu nebo sekundu? byly tam asi všechny sportovní známé aktivity

Nejlepší odpověď
www

Počítáním ničeho nedosáhneš, proto stránku neuvádím.
Chce to jednoduše změnit stravovací návyky, žít střídmě, přidat pohybové aktivity ap. Hlavně najít si v tom zálibu. Pokud máš ale obezitu v genech, bude to složitější.
Velká chyba je „teď jsem zbodla xy, tak musím udělat to a to.“ Tudy většinou vede jen krátká cesta.
Zkušenost z okolí

Další odpovědi
hanulka11

třeba zde http://www.fitness-doma.cz/spalo­vani_kalorii-118361-4218-a.html

barnajka

Nemyslela jsi http://www.ka­loricketabulky­.cz/ ?
No, i kdyby ne, tak tuhle stránku určitě otestuj – může ti v začátcích hubnutí hodně pomoct. Vlastní zkušenost :) Po zaregistrování si tam můžeš vést vlastní detailní přehled přijaté i vydané energie – jen je potřeba být opravdu důsledná a zapisovat tam opravdu všechno, i takový to ‚nevinný 'ďobání‘ během dne. Cokoliv sníš a vypiješ, kdykoliv se budeš trochu hejbat…to vše si zanes do přehledu a zároveň zkus aspoň jedním očkem vnímat, jak moc velká kalorická bomba to či ono je. Nedělej si výčitky, že ty hranolky k obědu sis radši dávat neměla a že ta čokoládka po večeři už taky byla zbytečný luxus navíc… Nepočítej ty potvory kalóórie na jednotky přesně, klidně si to zaokrouhluj, ať máš jen orientačně přehled – to stačí úplně. Jak začneš počítat příliš, ztratíš z jídla veškerý potěšení, staneš se otrokem hubnutí a tabulek..a víš určitě dobře, jak to pak končívá: anorexie, bulimie…no není o co stát, věř mi

Tu stránku http://www.ka­loricketabulky­.cz/ opravdu ber jenom jako pomocníčka do začátku,…pomoc­níčka, který ti nastaví zrcadlo a ukáže, kde děláš ve svým stravovacím režimu chybu.
A uvědomit si, co dělám blbě,… to je první a nejdůležitější krůček k nápravě.
Tak držím palce ;)