ve zprávách bylo,že se ztratil další malý chlapeček,máme se začít bát o své děti?

nebo je to i vina rodičů,že své děti nedostatečně hlídají,jaký máte na to názor vy?
Doplňuji:
http://tn.nova­.cz/magazin/his­torie/kalenda­rium/ztracene-deti-10-nejznamejsich-pripadu-sveta.html

Nejlepší odpověď
mosoj

Nevím. Zeptejte se Johna a všech tady co nemohou policii ani cítit.
Není to náhodou následek úsporných opatření na nesprávném místě.

Další odpovědi
Terryle

Tomu prý jsou tři roky a hrál si před domem, blízko je řeka… :o/ myslím, že tam to fakt zanedbali rodiče. Buď se někam zatoulal, nebo spadl do vody. Každopádně myslím, že si tříletý dítě nemá samo co hrát před domem, pokud to není zahrada, ze které se nemůže dostat…

hanulka11

Je to čím dál horší ,ale tří letý chlapeček by neměl být sám venku, to jen můj názor
ono i na zahradě může číhat nebezpečí, měli by si mámy své děti víc hlídat.
Doplňuji:
to jsou moc smutné příběhy -zvlášť na noc …brrrrr

Gollumek.88

tady šlo podle mě čistě o nepozornost matky. nechat 3letý dítě hrát si venku i před barákem na zahradě, nechápu… všechny zmizení dětí se ted nějakou dobu budou medializovat. pochopitelně.

Miroslavst

Neviděl jsem a tak nemohu soudit. Může to být tak i tak. Přesto bych nechtěl být v kůži těch rodičů :(

bigbít

Hodně lituji těch dětí, protože nikomu nic neudělaly a pak se s nimi takto něco zlého stane…nedejbože, když jde o pedofily, či nějaké jiné úchyláky, či někoho, kdo obchoduje s orgány na černém trhu…hrůza, hrůza, hrůza…rodiče by měli dávat samozřejmě velký pozor, přijde mi, že spousta si myslí, že jejich dítěti se nic nestane, ale já kolikrát vidím ty děti, jak chodí dlouhé cesty samotné ze školy domu i přes nebezpečná místa, kde si na ně snadno někdo může počíhat a nikdo nic nezjistí…=0(