zjentek

ve windows xp mi bez příčiny přestal fungovat úspornej režim ..jak to zase obnovit?

znáte to, dáte -vypnout počítač- a jako bonus dostanete jen -vypnout- a nebo -restartovat- ..úspornej režim je fuč, průhlednej, nereaguje ..úplně průhlednej ;q

gecco: ..a právě reinstall windous jsem udělal a po něm mám ten problém s tím úsporným režimem ;) .. ;(
..jakže se to leze do biosu? To je F kolik? A nevíš, kde to tam u xpéček je? Dík ;q

Odpovědi
gecco

Jak máš nastavený PowerManagement v Ovládacích panelech?

Tohle může mít spoustu příčin – od špatně nastaveného BIOSu přes chybějící (či špatný) ovladače po nějaký ´nesnášenlivý´ soft či HW závadu …
😉
Pokud to ´nastalo samo´, povzpomínej, co´s poslední dobou instaloval, kde jsi měnil nastavení atd.

Pokud bych u toho seděl, možná…
Takto ti doporučím reinstall jako nejjednodušší (a pravděpodobně účinné) řešení.
😉
Doplňuji:
Ahááá – to, že změna nastala po reinstalu jsi zatajil…!
😉
Takže je to jasné – chybí ti nainstalovat ovladače – chipset (MB…).
V tom je jádro pudla.
😉

zjentek

g co: nó, tak tobě je to možná jasné, ale kde takové ovladače asi zeberu? Bo jsem zjistil ve správci zařízení, že tam mám nějaký tři žlutý otazníky a jeden z nich je -základní systémové zařízení-, tak jsem si spočítal jedna a jedna a pak jsem zkoušel všechny ty věci pro lajky, jako je -přeinstalovat ovladač- a nebo -install softvér automaticky- ..jenže to asi nemám v tom reinstallovaném compu ..viď? Takže zase jsem f pasti, přesně jako s tím wifi AP ;qqqq

gecco

O jaký jde počítač??

  1. – notes – podle přesného typu najdeš ovladače na swebu výrobce
  2. – (pod)stolní – musíš otevřít kisnu a kouknout na přesný typ MB (někde na něm je uveden), dále viz 1.

zjentek

díky moc, je to noťas, takže mrknu na asus ..nechcu už moc, když se zeptám, jaký ovladače tam mám hledat?