Ve škole jsem ztratila zápisník a mám v něm čislo na mobil a email kamarádky. Co mám dělat, když ho nenajdu?

Bojím se, že ho někdo najde a bude jí psát a volat.

Odpovědi
DIH

Horší by bylo kdyby si tam měla nějaké hesla, myslím si že tohle ani tak nevadí, pokud bude ten člověk aspoň trochu inteligentní tak to neudělá a když jo kamarádka si může jak telefonní číslo tak email na dotyčného bloknout

bolak

Panejo, tak teď už se můžeš jen modlit, že ten zloděj zápisníků nebude volat na neznámá čísla, pač to by byla tragédie..