zjentek

Ve kterým dílu seriálu Mlentalista zabije Patrick Jane rudýho Johna?

Obnovená otázka.

Odpovědi
iceT

V epizodě
https://www.se­rialzone.cz/se­rial/mentalis­ta/epizody/ru­dy-john/
další epizoda by se měla podle Serialzone měla odehrávat až dva roky po smrti Rudého Johna.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

IceT, nevíš, zda na SerialZone je možné epizody přehrávat? Nemůžu přijít na to jak.

iceT

přehrávat ne, zkus jiné stránky, třeba sledujserialy, najseriály, kukaj.to. kdysi tam byly i titule k různým serošům.

zjentek

Kategorie: seriály