bolak

Ve kterých zemích není hlavní příčinou smrti srdečně-cévní onemocnení?

Nebo ještě lépe, existuje nějakej seznam zemí, kde by u každé té země byla uvedena nejčastější příčina smrti?

Odpovědi
mosoj

V Bangladéši.

anonym

tam, kdde státu záleží na zdraví a životě lidí, a ne na kšeftech pro farmac. průmysl i za cenu předčasných úmrtí na rádoby „nevyléčitelné“ nemoci. Účelem „léků“ není léčit, ale postupně ničit a zajišťovat trvalý příjem zisků výrobcům. Lidé musí používat vlastní rozum a ne býtg drogově závislí na „svrchovaném“ zdravotnictví poplatném ziskuchtivosti farmac. průmyslu.