škubánek

Ve kterých afrických státech se Sahara rozkládá? předem díky

Nejlepší odpověď
annas

Škubánku, jsi na Odpovědích 2 roky, ale všechny tvé otázky se týkají školního učiva. Proč si domácí úkoly nevypracuješ či nevyhledáš sama a spoléháš na druhé? Místo otázky do Odpovědí stačí ji zadat do Google a najdeš si odpověď sama.

To, že někdo hledá na tebe, není správné. Navíc máme zakázané pomáhat při vypracování domácích či soutěžních úkolů.

Další odpovědi
bubukaa

To máš nějaké úlohy do školy?

baghira

Rozkládá se od severoafrického pobřeží Atlantského oceánu až k pobřeží Rudého moře na území 10 států (Egypt, Libye, Alžírsko, Tunisko, Maroko, Mauritánie, Niger, Čad, Mali a Súdán).

Já myslím, že škubánek je učitelka zeměpisu na základní škole, a dělá si přípravu do vyučování :D

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sa­hara