Avatar uživatele
Zlatý

Ve kterou denní (noční) dobu máte největší hlad?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

To je otázka teď přece, ale ztloustla jsem
z věčného požírání vepřové krkovičky už ji
moc nekupuji jen občas, abych si udělala
radost, odbývám svý chutě na vepřový maso
zeleninou :((

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Kolem třetí odpoledne, to chce většinou něco většího a zalejt to pivem, pak si dát kafe a něco sladkýho navrch...
Omluva za tu nechtěnou úpravu, klepnul jsem o rámeček výš (na "upravit otázku" místo "odpovědět").


Avatar uživatele
Zlatý

Za běžných teplot 22-23...
;-)


Avatar uživatele
Pokročilý

já spím přes den a jsem vzuru přes noc, tkaže okolo 2-3


Avatar uživatele
Zlatý

Samozřejmě večer,kdy bych už neměla na jídlo ani pomyslet - ale to mám spíš chutě.


Avatar uživatele

Největší hlad mám kolem oběda mezi 12 - 13 hodin.Ale to většinou obědvám, takže ho zaženu.
Druhý největší hlad jsem míval po příchodu z odpolední směny, kolem 22,30 - 23 hodin.Takže jsem ještě jedl.
Dnes nezaměstnaný, takže se snažím omezovat jídlo jak to jde, od 18té hodiny nejím, k obědu pouze polívku ze sáčku s chlebem, popř.čínskou polévku za 3 Kč a nakrájený do toho nejlacinější salám.Pouze o víkendech je trochu lepší jídlo (pro barbakna...aby jsi mně to zase nevyčítal, co se v týdnu na jídle ušetří, tak o víkendu si dopřejeme lepší jídlo).


Avatar uživatele
Zlatý

Já mám hlad celej den. A tak pořád jím, a kadím..a jím a kadím.. pořád dokola. Nejde to zastavit.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

barbakan

Lahny, ty musíš být průsvitný...

Avatar uživatele

anonym

pro barbakan
Průsvitný nejsem, protože chodím po vesnici pomáhat a občas dostanu i pořádný oběd.Zabījím zvířata, takže třeba za zabitých 10 kachen(pro tebe po lopatě...zabítá, opařená, oškubaná, vykuchaná) dostanu 1 pro sebe. Víš, oni lidí tady ve vesnici taky nemají peníze, takže tady kvete bartrový obchod.Já pro tebe udělám to a to a ty mně za to uděláš něco jinēho. A takhle já kolikrát přijdu i ke kvalitnímu jídlu, aniž bych ho musel kupovat.A když pak něco napíšu do diskuze, tak ty se divíš, jak k tomu jako nezaměstnaný přijdu.
Já umím zabíjet a tak se v některých měsících stane,(hlavně kolem posvícení či Vánoc), že můžeme maso ukládat i do mrazáku na horší časy.
Jak říkãm, zlatí komunisti, tam jsme si platili penězi popř.flašku kořalky ( kterou jsme pak stejně spolu vypili), dneska si jen vyměňuje je zboží či služby.

Avatar uživatele
Zlatý

barbakan

Lahny, nesmíš to tak brát, jak několikrát odpovídám. S tím, jak bylo za komunistu s tebou souhlasím, ale nechce se mi věřit, že jsou v dnešní době mezi nám i takoví, kteří mají vysoko ke žlabu. Psal si (někde), že se u vás nestaví, že je vysoká nezaměstnanost atd. Myslím si, že tyto negativa nejsou dána oblastí, ale počínaje starostou obce, konče hejtmanem kraje. Podívej, u nás vládne ČSSD a máme se docela dobře. Lidi staví nové, velké domy,okolo velké zahrady a teď zastupitelstvo rozhodlo dát další pozemky na výstavbu a říkám ti, nebýt už ve věku důchodce, stavěl bych taky. V obci máme docela dost soukromníku - živnostníku, kteří občas potřebuji pomocnou ruku a když už budu v důchodu(za pár měsíců) a můj zdr. stav to dovolí, rád si nějakou korunku přivydělám. A v zimě, to mám někdy práci nad hlavu, protože chodím dělat řezničinu, udím maso i klobásky a ty prodávám . Vidíš to, to bys mohl dělat a tak si přivydělat slušnou korunku. Nakoupit maso na jatkách a už to rvát do střev a udírny! Nezlob se, že ti někdy vyčiňuji.

Avatar uživatele

anonym

Oni by lidi taky stavěli, pozemků je dost a věřím, že i z města by s něčím pomohli, ALE LIDI NEMAJÍ PENÍZE, mladí tady nechtějí být, že tu není školka, škola atd.Zrovna tak tady není práce.A jak nám modří ptáci neustále říkali, ŽE STĚHOVAT SE MÁME ZA PRACÍ, tak odtud ti mladí kvůli práci utíkají.
Za komunistů družstvo stavělo pro své členy bytovky, mladým na stavbu svépomocí půjčovalo stavební stroje (míchačky, vrátky a pod.)a mladí tady zůstávali, protože tady bylo VŠECHNO potřebné k životu na vesnici.Když člověk něco zapomněl koupit, tak ochotná prodavačka (bydlela v prodejně Jednoty) otevřela a prodala.
Dneska tu nikdo nechce otevřít krám (byli tady takové pokusy a za tři měsíce krám zase zavřeli), protože těch pár důchodců krám neuživí a nehledě na to, že když lidi nemají peníze a tak kupují jen to nejnutnější.
Jak jsem již několikrát psal, za komunistů vesnice v rozkvětu a dnes vesnice vymírá, protože jak se říká, když ve vesnici není škola, tak vymře.

Avatar uživatele
Zlatý

barbakan

To co bylo za komunistu. A co ty a řezničina? Neodpověděl jsi!

Avatar uživatele

anonym

Já umím zabíjet jen malé zvířectvo.Prase bych také dokázal zabít, ale udělat celou zabíjačku bych si netroufl, abych to někomu nezkazil.Kozy a ovce jsem také zabíjel,maso jsem ale jen rozporcoval, víc toho také neumím.
Takže řezničinou bych se neuživil.

Avatar uživatele
Zlatý

barbakan

Nemyslím zabijačku, ale jak jsem psal: koupit maso, doma udělat výrobky a prodávat. Já to tak od podzimu do jara dělám a lidi chtějí stále, a jsem rád, že mnozí se ke mne vracejí.

Avatar uživatele
Zlatý

barbakan

Fuj, bolaku. Ty jíš to, co vykadíš ?!

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

ty sis nikdy nedělal čaj z již vylouhovanýho sáčku?

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý Drap 1008
Zlatý hanulka11 986
Zlatý annas 881
Zlatý marci1 565
Zlatý iceT 521
Zlatý gecco 490
Zlatý briketka10 469
Zlatý quentos 435
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý Kepler 380

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.