Avatar uživatele
Rokio

Ve kterou bytost se zrodím v dalším životě?

Posuzujte mě podle mého chování na webu a na základě informací o mně, které jsem tu uvedl.

Předem vám děkuji za odpověď a přeji vám hodně zdraví!

Zajímavá 0 před 1049 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

člověk

Chybí jiná možnost, špatná anketa!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

člověk

Vybrala jsem člověka, považuji to za nejpravděpodob­nější.

Protože můžete myslet a v mysli se můžete stát bohem či polobohem.

Ale jste věřící, takže se podívejte do Starého i Nvého zákona.

"V pozdních částech Starého zákona postupně vzniklo přesvědčení, že definitivní vyrovnání životních účtů nastane až při posledním soudu Božím, ke kterému budou dobří i zlí Bohem vzkříšeni z mrtvých.
Také novozákonní místo, na které se rádi odvolávají přívrženci reinkarnace, „Co člověk zaseje, to také sklidí“ (Galatským 6,7), chápe jako „sklizeň“ boží poslední soud, nikoli posloupnost dalších životů.

Křesťan tedy může jít celý kus cesty společně s vírou v karmu. Kontroverze začíná při spojení víry v karmu s představou reinkarnace"

https://www.vi­ra.cz/texty/kni­hovna/kapitoly/re­inkarnace-podle-bible

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

člověk

Zdá se mi to jako nejlepší možnost. Jen zatím nevím, či jako muž, nebo žena. No muže jsem si už vyzkoušel, tak asi …

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reganois

člověk

A také přeji hodně zdraví a spokojenosti, včetně v příštím životě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

hladový duch

Rokio, nik nevie dopredu na čo sa reinkarnuje po ukončení súčasného života. Možno sa po čase vrátite ako „včelka Maja“ alebo „brouk Pytlík“, možno sa prevtelíte do stromu, alebo sa objavíte ako… fantázii sa medze nekladú.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
led

Rokio, chýba mi tu možnosť inej odpovede. Vždy dajte možnosť odpovedajúcim aj na ich vlastné myšlienky.
Jednoducho človek nepozná vopred svoj osud, aj keď sa ho snaží ovplyvniť. Môže ho len predpokladať.

před 1049 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek