Rokio

Ve kterou bytost se zrodím v dalším životě?

Posuzujte mě podle mého chování na webu a na základě informací o mně, které jsem tu uvedl.

Předem vám děkuji za odpověď a přeji vám hodně zdraví!

Nejlepší odpověď
Drap

člověk

Chybí jiná možnost, špatná anketa!

Další odpovědi
annas

člověk

Vybrala jsem člověka, považuji to za nejpravděpodob­nější.

Protože můžete myslet a v mysli se můžete stát bohem či polobohem.

Ale jste věřící, takže se podívejte do Starého i Nvého zákona.

"V pozdních částech Starého zákona postupně vzniklo přesvědčení, že definitivní vyrovnání životních účtů nastane až při posledním soudu Božím, ke kterému budou dobří i zlí Bohem vzkříšeni z mrtvých.
Také novozákonní místo, na které se rádi odvolávají přívrženci reinkarnace, „Co člověk zaseje, to také sklidí“ (Galatským 6,7), chápe jako „sklizeň“ boží poslední soud, nikoli posloupnost dalších životů.

Křesťan tedy může jít celý kus cesty společně s vírou v karmu. Kontroverze začíná při spojení víry v karmu s představou reinkarnace"

https://www.vi­ra.cz/texty/kni­hovna/kapitoly/re­inkarnace-podle-bible

paul1

člověk

Zdá se mi to jako nejlepší možnost. Jen zatím nevím, či jako muž, nebo žena. No muže jsem si už vyzkoušel, tak asi …

Reganois

člověk

A také přeji hodně zdraví a spokojenosti, včetně v příštím životě.

led

hladový duch

Rokio, nik nevie dopredu na čo sa reinkarnuje po ukončení súčasného života. Možno sa po čase vrátite ako „včelka Maja“ alebo „brouk Pytlík“, možno sa prevtelíte do stromu, alebo sa objavíte ako… fantázii sa medze nekladú.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Rokio, chýba mi tu možnosť inej odpovede. Vždy dajte možnosť odpovedajúcim aj na ich vlastné myšlienky.
Jednoducho človek nepozná vopred svoj osud, aj keď sa ho snaží ovplyvniť. Môže ho len predpokladať.