zizala25

ve kterem kosmetickem slaonu v ostrave bych si mohla nechat sundat prodlouzene rasy za normalni cenu?

Nejlepší odpověď
anonym

Vzdyt to preci nemuze byt vubec drahe – max. 50 kc . ! Tak snad kvuli tomu nebudete jezdit kdovi kam. Mozna tedy i 100 , ale i tak. -iv-

Další odpovědi
hanny 2

Také prodlužuji řasy a tuto položku v ceníku vůbec nemám.Ještě to nikdo nechtěl a už jsem jich prodlužovala dost,jednoduše si to pak nechají opadat,v poslední fázi,kdy už jsou prořídlé,tak ty zbývající trochu zastřihnout!

Kotvič

Ve vašem případě pomůže pouze Eduard Šablatura, odbodník na slovo vzatý, rychle levně kvalitně. Viz zdroj

Zdroj: http://www.ar­boservice.cz