Kelt

Ve kterém filmu je tato scéna? Má někdo něco proti tomu, že se tady předbíháme?

U stánku, kde prodává V. Brodský, stojí řada lidí. Najednou přijde mladý motorkář, koupí si piva a říká. Má někdo něco proti tomu, že se tady předbíháme? My totiž strašně spěcháme.
Je to film , kde hraje Zedníček a Veškrnová jako rodiče mladého Šimáčka. Nevím ale název filmu . Jsou tam animované chobotničky , hlasy jim propůjčili Bohdalová a Filipovský. Zná někdo název filmu?

Nejlepší odpověď
marci1

Chobotnice z II. patra. 🙂

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/7388-chobotnice-z-ii-patra/