Vanda6

Ve kterém díle Sue s kolegy jsou na hřišti nebo hrají fotbal?

Odpovědi
bolak

s01e09 – Greed

Chamtivost (Greed)
Sue Thomas je od malička hluchá a přesto se stala přední agentkou FBI blablabla blablabla sentiment patos klišé.

Americký seriál podle skutečné události (2002).
V titulní roli Deanne Brayová. Dále hrají: Y. Bisson, R. Peters, M. Gomes, E. Okuma a další

Celý tým agentů z F.B.I. se připravuje na turnaj v americkém fotbalu proti agentům z D.E.A.. Chtějí totiž aby jim zůstala podvazková cena. Když se Sue vrací z nákupu s Levim domů, tam ji čeká překvapení. Za Lucy přišla totiž její kamarádka Ive Geilordová, která má nějaké potíže ve firmě jenž ji zaměstnává.