Rohlik

Ve které zemi jsou nejkvalitnější zákony, které podporují poctivé lidi?

V ČR má od 1.1.2014 začít platit nový občanský zákoník, který v mnohém zvýhodňuje podvodníky a zloděje. Taktéž trestá nevinné/poctivé lidi. Například zákon o dědictví. Tento zakoník neměl být vůbec schválen.

Ve kterém státě jsou zákony nejkvalitnější a nejspravedlivější pro obyčejné občany?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze jednoznačně odpovědět. Nejdříve by jsi musel přesně definovat pojem poctivosti a spravedlnosti­.A také přesně definovat pojem "obyčejná občan ". Je třeba si uvědomit, že pokud platí nějaké právo pro určitou skupinu lidí, tak svým způsobem omezuje práva jiné skupiny lidí.
Dokonalý právní systém neexistuje. Všechny právní systémy se mohou dokonalosti více či méně přiblížit.

Další odpovědi
anonym

Tam, na onom světě!

arygnoc

v tej na cintoríne (hřbitově).
tam je jedno, či ste poctivec či lump.

Kelt

Je několik takových zemí, Kocourkov, a v zemi, kde jsou lidé pochovaní.

zjentek

a teď si představ, že ti, co to tvoří, jsou obyčejní občané ..akorát, že u sebe nevidí chybu ,)

Krakis

Utopistán…