Tom20

Ve které době byste chtěli žít a proč? (podrobnosti v otázce)

Zvažte všechny aspekty, jako jsou charakter společnosti,ná­boženství, možnost ohrožení života, sociální jistoty a tak podobně 🙂 Rozhodující by měly být vaše priority.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jsem spíše spokojen v této době

V kterékoliv jiné bych byl neupotřebitelný a možná bych ani nebyl schopen přežít.

Další odpovědi
marci1

Jsem spíše spokojen v této době

Co bylo, to bylo. Co bude v budoucnosti, to nevím. Takže asi nejlepší je to, co je. 🙂

pepe88

19.-20.století

Ted bych byl v důchodu a vysmátej.

briketka10

Starověk

Špatně zvolená anketa. Jiná možnost chybí.

Ráda bych žila v době, kdy v zemi byli mamuti.
Já se starala o děti a ohniště. Muži by lovili a o
jídlo by bylo postaráno ZDARMA 😁

Drap

Starověk

Špatná anketa , chybí jiná možnost. Já bych si vybral dobu kamennou.

ivzez

Středověk

Chybí mi „jiná odpověď“.

Jsem spokojena ve své době, ale kvůli umění, zejména literatuře, hudbě
a divadlu bych ráda zavítala do období vrcholné gotiky a renesance.

Dnes se sice lze setkat s řadou souborů věnujícími se tehdejší
hudbě, s replikami hudebních nástrojů apod. Ale není to „úplně ono“…

Rokio

Starověk

Chtěl bych žít ve starověkém Řecku nebo Římě jako vysoký úředník, protože ti se měli v této době dobře.

Klaproth

Starověk

Tato otázka zde byla položena nejméně desetkrát.

Kryšpín

Novověk

Až bude ještě více rozvinutá doba plastové a ještě větší haldy odpadů

anonym

Novověk

Jsem pro novověk, protože se mi často zdává o koncentračních táborech.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pgALadrKe­pA

TomOdpovida

Starověk

Tom20

Tak se omlouvám,starověk beru jako i něco před ním :D Že je otázka položená,už jsem nezkoumal,tak pro příště 🙂