Avatar uživatele
anonym

Ve které části domu nebo bytu se nachází vaše trucovna?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, redy, pizlicka, gecco, anonym před 3360 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

nemám nic podobnýho,když sem u sebe sem sama, když sem u babčiny tak proto že nechci bejt sama 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Na zahradě, kousek od řeky, mám malinkou chatku, tam je moje zašívárna. V létě se tam dá i přenocovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Dokud jsem měl dům, byl to ´sklep´ – kotelna, dílna, garáž…
Včil „trucuju“ mimo byt.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

Celý dům je můj, zbytek osazenstva při vzteku vyhodím, takže jsou raději hodní:-))))
Doplňuji:
marci já taky trucovat neumím, já přímo zuřím:-DDD

Upravil/a: zzzlatokopka

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Naposledy jsem trucoval v pubertě. Několikrát jsem vylezl ve stodole nahoře na slámu, co nejdál od rodičů … 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

v pr(a)covně – hned napravo vod vstupních dveří :{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

wc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adula.57

V pokoji máme takový vyvýšený místečko (asi 5 schodů) a tam se to jmenuje přesně trucovna :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

U nás je podobný flíček bezpředmětný, protože manželka dokáže být ufrcnutá několik dnů, naproti tomu já maxim. dvě-tři hodiny. Pak se držím v teple poblíž ledničky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Přiznám se, že moc trucovat neumím. Spíše odejdu ven, třeba na procházku do lesa. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Trucovat nechodím,ale zašívárnu mám.Mezi bytem a sklepem je malá komůrka,kterou mám vybavenou na lepení modýlků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

tam kde i pracovna ..na půdě
Doplňuji:
jirkajirka: ale pořád ještě můžete trucovat spolu ..proti světu
..takže podle mýho je trucovna ta nejdůležitější část zázemí každýho, kdo nemá vůdčí sklony ;o

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Po 32 rokách manželství nevíme co to je. Během pěti minut je vše vyřešené.Proč si kazit život nějakými hádkami a trucováním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Netrucuji, protože tichem a trucováním se nic nevyřeší. Ve vztahu je nutná komunikace. Když ten druhý má své podmínky vzájemného soužití nastavené tak, že přes to nejede vlak a nelze je akceptovat, je lepší se rozejít

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

v létě v chatičce na zahradě,v zim v podkroví 🙂
Doplňuji:
zzzlatokopka-to bylo dobrýýý 🙂 dům je ky muj,kdyz jsem nericetn,take vyhodim osazenstvo,kdyz jen trucuju,tak jdu d te chaty,nebo do podkroví.a když mam dobrou naladu,lehnu na gauc dole v obyvaku,jako odne kote na klin priteli,koukame na televizi a spokojeně vrním -)))

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek