Ve které části domu nebo bytu se nachází vaše trucovna?

Nejlepší odpověď
redy

nemám nic podobnýho,když sem u sebe sem sama, když sem u babčiny tak proto že nechci bejt sama 🙂

Další odpovědi
Emefej

Na zahradě, kousek od řeky, mám malinkou chatku, tam je moje zašívárna. V létě se tam dá i přenocovat.

gecco

Dokud jsem měl dům, byl to ´sklep´ – kotelna, dílna, garáž…
Včil „trucuju“ mimo byt.
😉

zzzlatokopka

Celý dům je můj, zbytek osazenstva při vzteku vyhodím, takže jsou raději hodní:-))))
Doplňuji:
marci já taky trucovat neumím, já přímo zuřím:-DDD

Pepa25

Naposledy jsem trucoval v pubertě. Několikrát jsem vylezl ve stodole nahoře na slámu, co nejdál od rodičů … 😉

quentos

v pr(a)covně – hned napravo vod vstupních dveří :{)>

anonym

wc

Adula.57

V pokoji máme takový vyvýšený místečko (asi 5 schodů) a tam se to jmenuje přesně trucovna :D

dudu

U nás je podobný flíček bezpředmětný, protože manželka dokáže být ufrcnutá několik dnů, naproti tomu já maxim. dvě-tři hodiny. Pak se držím v teple poblíž ledničky.

marci1

Přiznám se, že moc trucovat neumím. Spíše odejdu ven, třeba na procházku do lesa. 🙂

Rocker

Trucovat nechodím,ale zašívárnu mám.Mezi bytem a sklepem je malá komůrka,kterou mám vybavenou na lepení modýlků.

zjentek

tam kde i pracovna ..na půdě
Doplňuji:
jirkajirka: ale pořád ještě můžete trucovat spolu ..proti světu
..takže podle mýho je trucovna ta nejdůležitější část zázemí každýho, kdo nemá vůdčí sklony ;o

jirkajirka

Po 32 rokách manželství nevíme co to je. Během pěti minut je vše vyřešené.Proč si kazit život nějakými hádkami a trucováním.

pusinka50

Netrucuji, protože tichem a trucováním se nic nevyřeší. Ve vztahu je nutná komunikace. Když ten druhý má své podmínky vzájemného soužití nastavené tak, že přes to nejede vlak a nelze je akceptovat, je lepší se rozejít

pizlicka

v létě v chatičce na zahradě,v zim v podkroví 🙂
Doplňuji:
zzzlatokopka-to bylo dobrýýý 🙂 dům je ky muj,kdyz jsem nericetn,take vyhodim osazenstvo,kdyz jen trucuju,tak jdu d te chaty,nebo do podkroví.a když mam dobrou naladu,lehnu na gauc dole v obyvaku,jako odne kote na klin priteli,koukame na televizi a spokojeně vrním -)))