vivatisCZ

Ve hrách se neukazuje ukazovatel myši, co s tím?

Zdravím, mám takový problém, ve hrách se mi neukazuje ukzovatel myši, nebo prostě myš. To se ovšem děje jen u her, které jsou ve fullscreen modu, Například, když hraju Minecraft jenom v okýnku myš vidím, dám-li si ho na fullscreen myš zmizí a já nevidím co klikám. OS: Windows 10

Odpovědi
metalavenged

Když jsem měla starší počítač (ještě Windows 7), děla se mi ta samá věc. Hrála jsem 4Story až do lvl 48 bez ukazatele. :D Dobré vzpomínky. Každopádně to není chyba v nastavení, ale ve tvém počítači. Nejspíš máš pouze jednu grafickou kartu nebo integrovanou. Budeš muset si koupit lepší nebo přídavnou. :)
Já mám osobně GIGABYTE GeForce GTX 1070 G1 Gaming, musíš pohledat.