Ve filmu zaznělo, že je k propuštění na kauci nutné zajistit 4 podpisy plus jí zaplatit? O jaké podpisy se asi jedná?

Odpovědi
Smlouvyzdarm

Vidím, že nikdo neodpovídá, ale těžko říct o jaké podpisy se mohlo jednat, protože je otázka co to bylo vůbec za film? Odkud? Předpokládám, že by se mohlo jednat o nějaké zaručení čtyřmi osobami, ale to by se dalo zjistit jen dle toho z kterého státu jako měl být děj. Čili těžko říct jaké právo bylo obsaženo v onom filmu. Navíc ve filmech se často vůbec neřeší jestli to sedí se zákona a prostě se tam něco plácne. Konec konců je to i běžné, když si přečtete nějaký článek z právního prostředí jako třeba tento:
https://www.no­vinky.cz/finan­ce/442952-na-zmenu-stanov-maji-svj-uz-jen-pul-roku.html
v tomto článku je vše špatně a dá se říct, že je lživý a zavádějící. Ano pokud začne psát nějaký pisálek bez znalostí okolností, tak se to třeba může stát, že mu to jako někdo nakukal, nebo něco tak. Zde se do toho, ale zamontoval i prezident notářské komory. Ve skutečnosti to je jen reklama na notářské služby, která využívá nepravdivých informací.