Smackdown

Ve filmu – Jak vytrhnout velrybě stoličku, kde se nacházejí ty skály co po nich šplhaly?

( Skály a horolezectví )

--
šplhaly ženy a děti x šplahali – všichni

Nejlepší odpověď
Hlada

Ve filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku se nešplhalo po skálách. Film se točil v zimě v Krkonoších. Zřejmě máš na mysli druhý film Jak dostat tatínka do polepšovny.
Dračí zub je Skautská věž v Hruboskalsku.
Vrchol Dračího zubu je vyhlídka U lvíčka.
Rybník se skálami je Věžický rybník.
Rybník, do kterého vjel Nárožný na Babetě je Vidlák.
Cesta kolem skal je údolí Žehrovky, končí mostem u Podsemínského rybníka.
Hospoda je v Křečkovicích, krám a hasičská zbrojnice ve Vesci u Sobotky.
Dědova chalupa je v Dobšicích. Je v původním stavu, majitelé si ale nepřejí návštěvníky a na odbočce z cesty mají závoru s výstrahou. Mají tam puštěné psy.

Další odpovědi
Ušel ventil

Skála Dračí zub, na kterou táta s klukem tajně lezli, se ve skutečnosti jmenuje Skaut, případně Skautská věž. Leží v Hruboskalsku na takzvané Sahaře, asi 300 metrů od skutečného Dračího zubu.

Zdroj: https://cesto­vani.idnes.cz/kde-dostaval-vasik-tatu-do-polepsovny-vylet-do-filmu-pc6-/po-cesku.aspx?c=A080617­_170836_igcechy_tom

Kepler

Vypadá to, že někde v Krkonoších. Zkus si to najít tady, mně se nechce: https://www.fil­movamista.cz/276-Jak-vytrhnout-velrybe-stolicku

Klaproth

V tom filmu na skály nešplhaly. Šplhaly na ně v tom druhém díle, podrobnosti si najdeš na webu filmová místa – https://www.fil­movamista.cz/249-Jak-dostat-tatinka-do-polepsovny

ivzez

Horolezectví není totéž, co šplh.
Otec se synem → životný podmět rodu mužského.
(NešplhalY nikam.)

led

Ivzez,„Horolezectví není totéž, co šplh.“ Ano, je to skálolezectví, šplhání může být na laně, nebo na tyči, ale ukážky vaší znalostí z české gramatiky není správna odpověď na otázku „kde se nacházejí ty skály“

independent

Tam se šplhaly holky? to jsem si nevšiml