Avatar uživatele
Savier

Vdechnutí alkoholu do plic

Zdravím, včera jsem pil víno a nějak špatně jsem se nadechnul a trochu jsem asi vdechnul do plic :( Chci se zeptat co se stane? Zůstame tam? Stalo se to už někomu? Díky..

Zajímavá 0 před 476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Alkohol pronikne hluboko do plicních sklípků a skrzevá krevní oběh až do očíček. V nich způsobí strašlivé ZJIZVENÍ sítnice, které se posléze rozšíří do celého oka a jeho okolí. Takto postižená tkáň je pak velice náchylná na akné (beďary!) a je to DOŽIVOTNÍ! O trvalém vypadání vlasů nemluvě. 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Horší jsou piliny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mravenec

A až budeš foukat při policejní kontrole, vždycky nadýcháš! 😀😀 Víš kolikrát člověk za život omylem polkne do plic? Tělo si poradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

To jako fakt? Opět začíná neuvěřitelný seriál neuvěřitelných „úrazů“ kluka z pokoje č. 13? 😃

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Voda do plic, alkohol do plic, voda nebo vzduch do krve a tak by se mohlo pokračovat. Při určitém množství si tělo poradí, pak pomáhá lékař a pak Bůh. Protože jsi schopen tady psát a ovládat počítač, tak to asi s tebou nebude tak hrozné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Randomčlověk

To máš tolik úrazů, nebo se ptáš jen tak?

Avatar uživatele
Savier

Zdravím vás, jednou jsem zde zeptal jen ze zvědavosti, jinak se mi všechny tyto nepříjemnosti staly.. Lepší se zeptat než něco zanedbat a pak litovat. Hezký den.

Nový příspěvek