Kotr

Vdechla jsem ubrousek z Ventolinu na astma, stane se neco?

Papirovy ubrousek byl smackany a skoro velka jako dlan pri nadechnuti z Ventolinu. Videla jsem to pred a necekala, ze to vdechnu. Byl tam zadrhel a papirovy ubrousek za nim.

Dusila jsem se a pak to poradne zapila vodou. Jen me pri polykani skrabe v krku a dychat „tak nejak“ muzu. Mam jet do spitalu kvuli tomu?

Je druhy den a je mi tak nejak dobre.

Odpovědi
yuko

Radeji na jet na pohotovost ted, nez mit v noci komplikace, navic jsi astmatik.

Edison

Takhle si zahrávat s vlastním zdravím… Zavoláním na pohotovost nic nezkazíš a jistě poraděj!!

Mc Merkurion

.. nějak pomatený dotaz, ubrousek jak dlaň z Ventolinu ??? … tam žádnej nejni …