vevinka007

Včerejší trapas:/;'(

Včera se mi stal velký trapas a nevím co stím :/
Ráno ve 3 hodiny jsem šla zvracet..
A po odchodu do školy mi bylo špatně a i přesto jsem do té školy šla..
Ve škole jsem byla hrozně ospalá, nic jsem nevnímala a když jsem vstala, pocíťovala jsem bolest v žaludku!
Kámoška mi dala prášek..Pomohl ale i tak jsem byla ospalá
No pak jsme šli v TV ven.. Na rybník tak jsem si tam sedla.. A čekala než to všechno skončí, po odchodu do školy mi začlo být špatně a otvírala se mi pusa..
Utekla jsem za křoví a začla zvracet, asi mě někdo viděl..
Pak zamnou přišla učitelka a kámoška, jestli jsem v pohodě..
No pak jsem si všechno utírala sněhem..
Holky začli zpívat o zvracení a to mě ještě víc ztrapnilo, pak přestali..A v che­mii nic neříkali ani na obědech i přesto vím, že to všechno řeknou klukům a bude z toho trapas :‚(
Trapas bude přetrvávat víc než 1 měsíc!
Proč se to muselo zrovna stát mě?Proč?:‘((
Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
beer

Až budeš trošku starší, sama pochopíš že vůbec o nic nejde a už naprosto ne o trapas.
Nevolnost se smůže přihodit kdykoliv komukoliv! Na reakce spolužáků nic nedej a celé to pusť klidně z hlavy ))
Doplňuji:
Dobrou reakcí je začít si dělat z celé „záležitosti“ srandu také. ))

Další odpovědi
iceT

Pokud se ti někdo posmívá,že ti bylo špatně,tak je to jen hlupák-špatně od žaludku může být každému,stejně tak každý někdy zvracel.Někdy se holt stane,že tě někdo v této situaci uvidí a je to nepříjemné.
Nic si z toho nedělej,na to se zapomene.

Damiana

Stát se to může každému, trapas to není a ten, který se tomu směje je jenom blbeček. A s takovými se nezabývej. V životě jich potkáš ještě dost a budou se ti „smát“ kvůli větším prkotinám, než je zdravotní problém. Tu agresivitu, ti tu radí blblblblb bych ti nedoporučovala, protože kdyby se tahle choval každý, tak se navzájem vyvraždíme. A pak – jsi dívka, ne žumpa, tak se podle toho chovej. Ranařské chování je stejně trapné jako posměšky.
Spíš bych ti doporučovala přímý „útok“ ve stylu: Proč se mi směješ? Tobě ještě nikdy nebylo špatně? Víš, jak je mi blbě? Radši mi pomoz… Možná, že se někteří začnou ofrňovat, ale všichni takoví troubové nejsou (nevěřím tomu, že se ti smáli úplně všichni – pokud nejsi vyhlášený třídní outsider…), někdo „normální“ se najde. K přímým jednáním najdeš kamarády a pro hlupáky přestaneš být zajímavá.

www

Podporuji myšlenku převést vše na humor. Klídek a s úsměvem!
Holka, kdybys věděla, z jakých svých skutečných trapasů si dokáží dělat legraci starší..vím, v mládí se to hůř tráví ☹.
Proto znovu klid, nebyl to trapas, jenom malá nevolnost. V pondělí to proto ber již s humorem, navíc vezmeš pitomcům posměváčkům vítr z plachet! 😁

Dlostev

To není nic hrozného. Představ si, že by jsi se pokakala. Jinak myslím, že plno podobných dotazů jsou na Bravíčku

Blblblblb

Řeknu ti to asi takhle, stupiditou žáků se nezabívej :)
Sama jsem v 9.třídě takže vím o čem mluvím, taky jsem byla cca do začátku 8.třídy takový to tichý ukřiknutý ptáče, které se jen vezlo s ostatníma, posmívali se mi a dělali si ze mě srandu, tak jsem změnila styl oblíkání, zhubla a na všechny trapasy se zapomnělo. Každý kluk v mé třídě a škole se za mnou otočí, a všichni si moc dobře rozmyslí než mi něco řeknou, jelikož jsem dost agresivní tip, takže si nic nenechám líbit :)
Prostě jim řekni, jaké by to bylo asi jim, a jestli jsou vážně tak ubozí, že ti to budou dávat pod xicht ještě měsíc, tak řekni, že mají asi tak nudnej život, že je musí zajímat zrovna ten tvůj. A jestli ani to nepomůže, tak prostě buď agresivni a nenech si to líbit, bohužel tady pomůžou už jen ostré nadávky a vyhrožování :)
Takže hodně štěstí, ale řeknu ti to tak, jsou i mnohem větší trapasy a tento mi přijde hodně primitivní.

manon

Blblblblb: Docela fajn odpověď, akorát bych ty ostré nadávky a vyhrožování nahradila útrpným pohledem (jako když se koukáš na nějakého chudáka omezeného) a odchodem bez ohlédnutí. Přece se nebudeš Ty shazovat nadávkami kvůli někomu omezenému… Proč se snižovat na jeho úroveň?

cochee

Děti, děti, já bych je všechny vyzabíjel jako Herodes… a byl by klid na tomto světě… Blblblblb, vyjádřil jsem se dost agresivně? 😉 😁