Boy 13

Včerejší nedostupnost webu ct24.

Dobrý den, včera se mi stalo to, že jsem se chtěl podívat na zprávy na web čt24, ale nešlo mi tu stránku načíst. Bylo tam napsáno tento web není dostupný – připojení bylo resetováno EER_CONNECTION_RE­SET a v podrobnostech nahoře, jak je vždycky zámeček, tak tam bylo i v kroužku, a když jsem to rozklikl, tak tam bylo – Identita tohoto webu není ověřena. – Vaše spojení se serverem ct24.ceskatele­vize.cz není šifrované. Pak jsem večer četl na novinkách, že byl web ct24 vyřazen z provozu skupinou lidí, který ten web ct24 přetížili, a proto prý nebylo možné se na něj dostat. Nemohl mi někdo zavirovat mobil, nebo dostat přístup do mého zařízení, když tam bylo, že spojení se serverem není šifrované ? Zkoušel jsem se totiž na web ct24 dostat asi 3 krát, a jednou se to povedlo, ale pak už ne. Nebo dokonce nemohl se někdo tím, že jsem se pokoušel dostat na web ct24 mi napadnout mojí wifi, a tím pádem by měl přístup vždy, když se připojím na wifi, k mým fotografiím, videím a datům obecně ? Mám obavy. Moc děkuji, za Vaše odpovědi.

Odpovědi
Viktorie II.

Tady ti nepomůže ani Domestos, který údajně zabíjí 99,9 % virů.

_Bůh_

Mně to taky nešlo, ale když jsem na googlu kliknul na druhý odkaz, tak to už jelo

Btw ne nikdo tě nenapadl

Pepa25

Nemohl. DDoS útok pro uživatele prostě jen znamená, že server není přístupný.