Jandis

Provedl jsem u Iphonu 4S aktualizaci na 9.2 a dnes odpoledne se mi zničehonic začal vybíjet. Poradíte, jak vyřešit?

včera jsem si provedl u Iphonu 4S aktualizaci na 9.2 a dnes odpoledne mi zničeho nic se začal vybíjet. Prosím nevíte o nějakém řešení kterým bych to opravil, nebo ho budu muset odnést do servisu.

Odpovědi
jpau

Není to první update, po kterém došlo k nějakým problémům. Počet bych anglofoní fóra a pokud nic tak asi nezbyde nic jiného než vyčkat než o vyřeší Apple (zanedbávám skutečnost, že by něco mohlo být s Tvým telefonem ve smyslu hw). Servis to maximálně poníží na původní verzi.