Beruska999

Včera jsem měla dostat menstruaci, a ani dnes k tomu ještě nedošlo. Co mám dělat?

A to jsem byla minulý pátek na gyndě a doktor řekl, že jsem v pořádku.

Nejlepší odpověď
Drap

Počkat. Neni na tom nic neobvyklého, když dojde k nějakému zpoždění.

Další odpovědi
marci1

Vyčkat. Opoždění v době až čtyř dnů může být zcela běžné. 🙂

quentos

Zpoždění menstruace o den není žádná tragédie. Příčin může být řada, třeba docela obyčejný stres.
P. S.: Přečtěte si pravidla pro vkládání otázek. Vaše původní „otázka“ de facto nebyla žádná otázka, šlo o jakési „oznámení“. Když nevíme, na co se ptáte, těžko můžeme odpovídat.