larios22

Včera jsem hodně přepil

Včera jsem moc přepil že mě museli dotahat domu.. ještě ted mi je blbě a tak vás žádám jestli je něco dobrého co mi uleví.. zítra je silvestr a moje tělo a játra musí být připřaveny :D Na zpravení vím že je dobré Pivko ale na to nemám ani chuť když pomyslím na chlast tak mi je ještě víc blbě.
děkuji za budoucí tipy a rady :)

Nejlepší odpověď
badisko

vycurat… pomodlit a spat …mobil rozeber a nechej ho vyschnout nic jineho s tim neudelas …
Doplňuji:
PS; nechlastej …kdyz nevis kdy mas dost … to je rada pro priste

Další odpovědi
Bičiště

acylpirin
bylinné čaje např. máta, heřmánek, řebříček
kysané zelí
přípravky z lékárny
vyprošťovák (pivo, panáka)
brufen, ibalgin
nejijstější je ale fyzická aktivita – procházka a čas.
marci1 má taky dobré rady – sprcha je bezva, pití – voda, minerálka, dobrá je i coca cola. Pít to i v průběhu popíjení alkoholu a nakonec si dát velkou coca colu nebo energy dring.

Hamon

Poraď se s tím, kdo ti radil, co máš pít.

marci1

Šumivé multivitamíny, netučné jídlo, pít hodně vody, sprchu a vydatný spánek. Příště si dávat pozor a nepít tak rychle. Počkat na účinek alkoholu a alkohol zapíjet vhodnou tekutinou.

iceT

Další alkohol na spravení po alkoholové smršti je jen pro otrlce nebo alkoholiky,to jen vyrovnáš hladinu,ale dobře se ti neudělá.

briketka10

před pitím sním chleba s moravským uzeným
právě proto, aby mi nebylo špatně, potom můžu
pít doalejuja, ale musím tancovat, po příchodu
domů, když jsem byla mladší mi taťka vždy vařil
česnečku jo jo pečoval o mě a ještě mě i uložil
do postele..dnes si ji na druhý den vařím sama 😁
Doplňuji:

pro ty, kdo nečtou Diskuzi :

Acylpirin a nějaký Ibalgin je
přímo zakazáný a způsobí
problém v žaludeční sliznici..

http://www.al­koholik.cz/za­vislost/kocovi­na/lecba_koco­viny_jak_se_zb­avit_kocoviny_z_al­koholu.html

Lamalam

Z vlastní zkušenosti – hodně minerálky a dlouhá procházka.

Kelt

Dneska v televizi doporučovali sníst kompot, masový vývar, nebo kyselé okurky. Ale lepší je prevence, nepít vůbec. Jaký je důvod chlastat, protože se mění kalendář? Nebo si zajdi na záchytku, tam tě takový pobyt vyjde dobře, skoro jako v interhotelu.

cochee

Uvař si česnekovou polívku, taky silný vývar je dobrý, ale bez zavářky (nudle, játrové knedlíčky). A pij vodu, alkohol dehydruje a pak z toho bolí palice.

Krakis

Všechny rady od kolegů jsou dobré,akorát bych poopravil ice T.Malé množství alkoholu nastartuje a urychlí odbourávání alkoholu-vědecky podložené ! To nemá se srovnáváním hladinky nic společného,na to je potřeba toho alkoholu více.Jinak se říká:čím jsi se zkazil,tím se naprav. 🙂 Já si kromě česneku,ovárku,vi­tamínů dávám ještě Bloody Mary-kromě trochy alkoholu ti dodá antioxidanty v rajčatové šťávě a tabasco,pepř případně worcester ti srovná žaludek......