Avatar uživatele
larios22

Včera jsem hodně přepil

Včera jsem moc přepil že mě museli dotahat domu.. ještě ted mi je blbě a tak vás žádám jestli je něco dobrého co mi uleví.. zítra je silvestr a moje tělo a játra musí být připřaveny :D Na zpravení vím že je dobré Pivko ale na to nemám ani chuť když pomyslím na chlast tak mi je ještě víc blbě.
děkuji za budoucí tipy a rady :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, gagaga před 3767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

vycurat… pomodlit a spat …mobil rozeber a nechej ho vyschnout nic jineho s tim neudelas …
Doplňuji:
PS; nechlastej …kdyz nevis kdy mas dost … to je rada pro priste

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bičiště

acylpirin
bylinné čaje např. máta, heřmánek, řebříček
kysané zelí
přípravky z lékárny
vyprošťovák (pivo, panáka)
brufen, ibalgin
nejijstější je ale fyzická aktivita – procházka a čas.
marci1 má taky dobré rady – sprcha je bezva, pití – voda, minerálka, dobrá je i coca cola. Pít to i v průběhu popíjení alkoholu a nakonec si dát velkou coca colu nebo energy dring.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hamon

Poraď se s tím, kdo ti radil, co máš pít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Šumivé multivitamíny, netučné jídlo, pít hodně vody, sprchu a vydatný spánek. Příště si dávat pozor a nepít tak rychle. Počkat na účinek alkoholu a alkohol zapíjet vhodnou tekutinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Další alkohol na spravení po alkoholové smršti je jen pro otrlce nebo alkoholiky,to jen vyrovnáš hladinu,ale dobře se ti neudělá.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

před pitím sním chleba s moravským uzeným
právě proto, aby mi nebylo špatně, potom můžu
pít doalejuja, ale musím tancovat, po příchodu
domů, když jsem byla mladší mi taťka vždy vařil
česnečku jo jo pečoval o mě a ještě mě i uložil
do postele..dnes si ji na druhý den vařím sama 😁
Doplňuji:

pro ty, kdo nečtou Diskuzi :

Acylpirin a nějaký Ibalgin je
přímo zakazáný a způsobí
problém v žaludeční sliznici..

http://www.al­koholik.cz/za­vislost/kocovi­na/lecba_koco­viny_jak_se_zb­avit_kocoviny_z_al­koholu.html

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Z vlastní zkušenosti – hodně minerálky a dlouhá procházka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Dneska v televizi doporučovali sníst kompot, masový vývar, nebo kyselé okurky. Ale lepší je prevence, nepít vůbec. Jaký je důvod chlastat, protože se mění kalendář? Nebo si zajdi na záchytku, tam tě takový pobyt vyjde dobře, skoro jako v interhotelu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Uvař si česnekovou polívku, taky silný vývar je dobrý, ale bez zavářky (nudle, játrové knedlíčky). A pij vodu, alkohol dehydruje a pak z toho bolí palice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Všechny rady od kolegů jsou dobré,akorát bych poopravil ice T.Malé množství alkoholu nastartuje a urychlí odbourávání alkoholu-vědecky podložené ! To nemá se srovnáváním hladinky nic společného,na to je potřeba toho alkoholu více.Jinak se říká:čím jsi se zkazil,tím se naprav. 🙂 Já si kromě česneku,ovárku,vi­tamínů dávám ještě Bloody Mary-kromě trochy alkoholu ti dodá antioxidanty v rajčatové šťávě a tabasco,pepř případně worcester ti srovná žaludek......

0 Nominace Nahlásit