Smackdown

V čem by se dalo ještě závodit kromě motokár?

Včem by se dalo závodit,jako například motokáry?

Závody a zábava s více osob.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Třeba v autech myslím že by to šlo, ale kdo ví? ;) :D :D
Jako malí parchanti jsme závodili v kočárcích ve sjezdu z kopce – děsný držkopády, děsná prča!! :)

Další odpovědi
Kepler

My jsme jako kluci závodili kdo počůrá zeď nejvýš. Já jsem vždycky vyhrál, protože jsem měl v rukávu tajné eso: nadržení moči zaškrcením vercajku následované mohutným výstřikem.

Drap

Možností je spousta. Na kole, na koloběžce, na zahradí sekačce , motocyklu a spoustě dalších.

dubraro

Říká ti něco slovo „hurtovnice“?

Zdroj: https://www.a­bicko.cz/clanek/prec­ti-si-zabava-sport/20552/mi­nikary-zavody-bez-hluku-a-zapachu.html