Vážný problém

Nevím kolik je 1+1 a kalkulačka se mi rozbila, prosím odpovězte. Už fakt nevím, jak dál.

Nejlepší odpověď
quentos

tento příklad se již pokoušeli řešit vědci z mnoha oborů.
Filozof: „Co tím myslíte, 1+1?“
Matematik, bera do ruky logaritmické pravítko: „Přesný výsledek neznám, ale bude to někde mezi 1,99999 a 2,00001.“
Logik: „Prosím definujte dotaz přesněji.“
Účetní, zavřev všechna okna a dveře opatrně se rozhlédnuv: „Kolik chcete, aby to bylo…?“

Další odpovědi
kropitko

Evidentně máte skutečně velice vážný problém. Já bych se pokusila vyhledat odbornou pomoc.
1)jestli to skutečně nevíte a nejste schopen vyřešit takový naprosto banální problém

  1. nebo víte kolik to je a jste schopen tento příklad spočítat

Tak vlastně obojí je skutečně vážný problém. Vyhledejte neprodleně lékaře. Svěřte se rodině,každopádně to neodkládejte,mys­lím,že se to bude zhoršovat..

nabubindes

ztráta času! to nemůžeš pochopit… zkoušej něco jiného, matematika ti evidentně nesedí!

rynek878

Myslím si,že nepochodíš ani zde,takový „geňa“ není ani tady.

BENYTA

Sama to bohužel nevím,poradila bych ti…
Moje dcera ve třech letech počítala na prstech,ale to ti taky nepomůže,protože máš ruce svázané dozadu kazajkou…
Tak až ti přijde zřízenec vyměnit mísu,zeptej se jeho,snad poradí…

dagry

A ty nemáš mobil s kalkulačkou?

vecernice

Já bych se zeptala spolužáků a kolemjdoucích.

Miroslavst

že by to byly dvě jedničky? 1+1=11

FOG

Tak jednoduche,ze by novy Einstein ???

panenka

To nás zde zkoušíš?nebo to opravdu nevíš
já ti poradím jak si to můžeš spočítat ukaž si na ruce jeden prst a k tomu si přidej další a hned zjistíš kolik to je
nebo pokud se ti rozbila kalkulačka musíš mít i kalkulačku v počítači tak si jí tam vyhledej a příklad si spočítej. Jinak každý vý že 1+1=2