Miroslavst

Vážná nevážná hudba-houslistky – jejich jména?

Prosím, nevíte jak se jmenujou ty čtyři houslistky nebo spíše hrající na smyčcové nástroje (housle, basa). Zahraniční.
Děkuji všem za odpověď.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ženské smyčcové kvarteto BOND, jež se stalo celosvětovým fenomenem, často napodobovaným, leč nedostižným, na svém novém projektu opět absorbovalo hodně různých hudebních vlivů, směrů, žánrů a to vše přetavilo vosobitý novotvar. Najdete zde vlivy Afriky, hip hopu, Latina i jazzu. Originální příklad toho, jak může být pop kultura vnejlepším slova smyslu internacionální.

Zdroj: http://www.hud­ba2000.cz/pro­dukt/bond-classified-2004-211150.html

Další odpovědi
kokoťenko

Mě napadlo jedno kvarteto,ale nejsou zahraniční,je to Eve Quartet. Jinak nevím…