zjentek

Vážení spoluobčané, kdy se jdete postavit do fronty na volby?

Od božího rána dnes jako kulisu poslouchám jen jedinou nejmenovanou rozhlasovou stanici, jejíž prioritou není až tak informovat, jako spíše pobavit a dělat show. Ovšem tyto parlamentní volby jsou „tam v éteru“ celodenním tématem, v podstatě v tom rádiu dneska o nic jinýho nejde.
Nóóó, tak to letos vypadá na velikánskou show, ty volby… vypadá to, že my Češi jsme konečně našli ten správný způsob -„have fun“- se pobavit. Děkuji a blahopřeji(;

Nejlepší odpověď
anonym

Nejlepší popis voleb je „svátek demokracie“ jsou pro fungování samotné demokracie nejen důležité, ale naprosto kritické. Bez účasti ve volbách demokracii podkopáváte a zadupáváte a je úplně jedno jaké důvody si pro to vymyslíte. Myslím že věnovat se v rozhlase jeden den tak důležité události není nic špatného a i kdyby dnes o nic jiného nešlo, je to vzhledem k důležitosti těchto voleb naprosto v pořádku.

Další odpovědi
Emefej

Až večer, stavím se tam cestou do hospody.

JájsemRaibek

Nechci se chlubit (ale stejně tak udělám :D).
Kdy se jdu postavit do fronty? Nebudu stát, jdu tam už ve 13:00 hodin. Jsem členem volební komise.

dubraro

Až zítra. A frontu nepředpokládám.

Drap

Ještě nevím

Klaproth

Manželka je ve volební komisi, až pro ni večer půjdu, tak jim to tam hodím.

quentos

Byl jsem asi před dvěma hodinami a tomu jednomu člověku přede mnou bych teda fronta neříkal.

anonym

Ano po volbách ihned blahobyt pro celé obyvatelstvo ČR které na to čeká od 89.

marci1

Fronty u voleb? Tak to bejváválo před r.89. Fronta po schodech, každý v ruce lístek s jedním „kandidátem“. Lístek se vhodil do urny (samozřejmě ne tajně) a tak se volilo, tomu se říkalo „volby“.
Dnes žádné fronty nejsou, volit chodí spíše starší a obávám se, že účast nebude nic moc. 🙂

Lamalam

Sedím v komisi, do fronty tedy nemusím.

JájsemRaibek

Klaproth- koho? :DDD

anonym

pravděpodobně dnes kolem třetí … postávat tam zítra už bude o nervy, každý to totiž odloží na druhý den a nejlíp na poslední hodinu takže tam bude zítra narváno. Dnes tam bude klid a odbudu si hlasování rychle.

zjentek

…means blahopřeji k dobré volbě (;