Kryšpín

Vážení, poradíte, kde dělám chybu?

S ohledem na dobu, že zde nejsem dlouho, pravděpodobně neumím řádně klást otázky, na př. kolik byl plat poslanců parlamentu při budování komunismu v socialismu a za tatíčka Masaryka, nebo 30. 10. t. r. pan Karel Gott na ČRo 2 uvedl, že po 21. srpnu 1968 se mohl nespokojený občan z Československa dobrovolně odstěhovat.

Tyto dvě zprávy jsem položil jako otázku, ovšem tajný agent v odpovědích nahlásil jako nevhodné, neb dokonce vulgární, když nahlédnu do Usnesení České národní rady č. 2/1993 Sb., oddíl druhý, Politická práva Článek 17 odst. 2. – Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, obrazem, nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat i rozšiřovat ideje i informace bez ohledu na hranice státu. Jsem mlaďoch, poraďte, kde je chyba, možná proto, že nejsem čistokrevný Čech, otec je rakouské národnosti. Pravděpodobně neznám všechna pravidla, neb zde dochází k diskriminaci, případně již má Česko upravenou ústavu.

Nejlepší odpověď
Kepler

Děláš chybu v tom, že máš radikální názory hodné puberťáka. Všechno kritizuješ, všechno znevažuješ, nic pozitivního nepřinášíš. Jistě, máš pravdu, máš právo na svůj názor, ale pak se nediv, že Kryšpína většina uživatelů rovnou přeskakuje. Ocenit něčí odpověď tě moc nenapadá. Sorry, napsal jsem to „na plnou hubu“, už jsem takový. Ale možná, že to někdo vidí jinak, jsem zvědav na další odpovědi.

Další odpovědi
ivzez

Mně u vašich otázek vadí, že nikdy neuvádíte odkaz na zdroj
(na to, z čeho vycházíte).

Souhlasím s Keplerem ohledně kategorizace i ohledně toho, že
Vám odpovídající, kteří Vám venují svůj čas i vědomosti, nestojí
za ohodnocení odpovědí.