Kepler

Vážení moderní dědkové, uvažujete o vlastním upgradu?

Zvlášť když naši zubaři raději vydělávají v Německu. Tohle by zvládla i obyčejná zubní laborantka, ne? Takhle flešku nikdy neztratíte, asi. Takhle to řeší v Rusku.

zdroj obrázku: zaručený od kamaráda

Nejlepší odpověď
ivzez

Ženám sice otázka určena není,
ale fleška pro penzisty by se možná hodila i mně. (((—:

Další odpovědi
agentpv

Já zatím přemýšlím jen o vlastní uprdu. A pokud se při něm nepodělám, jsem ještě dědkem – štramákem.

mosoj

Mluv o sobě. Nedávno jsi mně říkal že jsem přestárlý. Je vidět, že jsi na tom hůře ani nebudeš určitě moderní.

aliendrone

Po HLUBOKÉM zamyšlení mi na mysli vyvstala otázka – má u tebe ve směru „up“ všechno ty správné „grády“? Já jen že se ptáš… ;) :D :D

„Rudé právo dnes!“
„Nejslavnější erotoman v krizi!“
„Desetitisíce žen přepadl nesmírný zármutek!“
„DALEKOHLED na hranici životnosti!“
„S obrázkovou přílohou a TV progrmamem!“
;) :D :D

Kepler

mosoj: nepamatuji se, že bych o tobě psal jako o přestárlém, ale je to možné. Spíš jako o nerudném dědkovi.
„Asi určitě“ jsou ze mně překvapené sousedky nad hrobem, které díky mně slyší poprvé v životě třeba Georga Ezru.

Kepler

agentpv: tak to jsi na tom dobře. Ty má svatá prostato! A co hyperpalasia prostatalis? Taky dobrý?