NemamSlov

Vašou úlohou je nesplniť úlohu. Splníte ju?

Nejlepší odpověď
M.

Splním ji tak, že ji nesplním.

Další odpovědi
pl4toon

Tak s tímhle by měl problém i absolutní rebel :D

marci1

Splním.

mojitek

Ano,nesplním

anonym

splním, mám za úkol ji totiž nesplnit, takže jsem to splnila 😁

Dochy

Rozumný člověk Ti na tuto otázku neodpoví (jako já 😉 )
Ev. se ještě můžeš trochu poučit od Královny Koloběžky I.

RedBox

Ne, protože kdybych ji nesplnil tak bych ji musel splnit protože jsem ji nesplnil. Ale když ji nesplním tak jsem ji zase splnil čímž jsem zase porušil podmínku. Nezbývá než nezaujatě jít dál :)

anonym

Otázka je špatně položená. Mohu klidně nesplnit milion úkolů a tím splnit původní úkol.
Správně příkaz zní: " Vaším úkolem je nesplnit TENTO úkol''.