Mirdas

Vaše životní Motto ?

Kterým se zcela zásadně řídíte a kterým by jste rádi, ovšem to nějak nevychází ?

Nejlepší odpověď
kapka

Bordel v bytě – šťastné dítě (to se celkem daří)
Pro správnou imunitu se má dítě jednou týdně najíst z popelnice a olíznout psa. (Ne vždy na nás v popelnici něco zbyde) :D :D

Další odpovědi
gecco

Co nerad sám, nedělej jiným..
😉
Ale ne vždy mi to vychází…

anonym

Umřít s plným žaludkem a jeden utopický: umřít v devadesáti při souloži s dvacetiletou pannou. 🙂

anonym

Pomocnou ruku najdeš nejspíše na konci svého ramene.

marci1

„Vždy s úsměvem !“ Mě to vychází, ale některým lidem okolo ne. 🙂

dejavu

„Já dělám svou vlastní věc a ty dělej svoji. Nejsem na světě, abych žil podle tvých očekávání, a ty nejsi na světě, abys žil podle mých. Ty jsi ty a já jsem já, najdeme-li se náhodou vzájemně, je to krásné. Jestli ne, nedá se nic dělat.“
Fritz Perls
a pak taky „Dum spiro, spero“. Dokud dýchám, doufám.

gecco

Barbakane → když se v devadesáti pořádně nadlábneš a vzápětí budeš zaučovat pannu, snadno se dostaví infarkt nebo mrtvice…
😉

anonym

… a nebude to krásný konec mého života? 🙂