tatanka

Máte vlastní zkušenosti s náplastmi nebo žvýkačkou Nicorette?

Děkuji. Pro Ivzes- neobyčejně děkuji, moc mě to pomohlo, Vaši odpověď jsem potřeboval.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Je to NANIC! Když před cca 15–20 lety byly Nicorette BIG HIT (a stály 400Kč 12ks), tak jsem zkusil. Efekt mizivý, i když ne neznatelný. Každopádně myslet si, že si „dám žvejku a jsem v poho“ je zcela mylné. Spíš je to tak, že bez ní je to nanic, s ní jen o trošičičku lepší. :)

Co ještě říci – kup si obyč Orbitku nebo tak něco a po rozžvýkání ji na chvíli nalož do liquidu pro e-cíga. Po chvíli vyjmi, promni a znovu vlož z5. Několikrát opakuj, pak nech uschnout.

Voilá – máš „Nicorette“ – dobrou chuť! (chuť stejná, ale asi tu bude záležet na koncetraci nikotinu v liquidu, dělá se jich víc)

S náplastmi zkušnost nemám, ale z principu bude jejich „účinnost“ nižší – přeci jen průnik nikotinu do krve přes sliznice v držce je snazší, než přes pokožku.. :)

Další odpovědi
ivzez

Ne.