VAŠE UPŘÍMNÉ NÁZORY

Jaký máte názor na Mongoly žijící v ČR? Co víte o Mongolsku nebo o jejich historií? PS: vynechte si odkazy na google a podobny servery, ptám se na Vaše názory… Děkují

Nejlepší odpověď
iceT

Já ti ten odkaz poslat musím,protože z Mongolské historie znám jen Čingischána.Jejich národním sportem je něco jako fotbal na koních.
Osobně jsem žádného Mongola nepotkala,takže ani žádného neznám,a i kdybych ho potkala,tak mezi jinými Asiaty ho nenajdu,stejně jako bych mezi nimi nepoznala Číňana,Korejce nebo Japonce.

http://www.re­flex.cz/clanek/sta­ry-reflex-tema-reflexu/31221/zlate-mongolske-rucicky.html