Vaše působení na zemi je pro vás:

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

ráj

Ráj, očistec i peklo dohromady A ještě asi mnoho dalšího. A asi to tak má být. Aby měl život smysl a mohl být prožit naplno, zřejmě musí obsahovat chvíle příjemé i nepříjemné, radosti i strasti....­............

Další odpovědi
anonym

peklo

Doplňuji:
V ráji bych žít nechtěla a očistec jde naprosto mimo mě. Tak zbývá peklo, ale v dobrém, protože se mi na světě líbí a jsem s životem velmi spokojená.

Lukasy

peklo

anonym

očistec

Doplňuji:
Protože je zde veliká nemocnice kde nikdo není duševně ani tělesně zdravý

cherreis

peklo

Lucijej

Já se prozatím zdržuju hlasování, ještě chvíli počkám, než vynesu soud :o)

anonym

Soud nad sebe samou?

Lucijej

Tak nějak, nejsem si jistá, že bych teď dokázala být objektivní :D