muhamed

Vaše otázka: muzeme prodat raznice zn. zlata, stribra atd..? Prosim rychlou odpoved nez mi to zase nekdo smaze. Diky

Jsou to cisla co jsou na zapinani treba stibo 925 je tam toho dost.Mame to po dedovi byl totiz zlatnik je to dost stare. Nekdo nam rikal, ze se to vubec neprodava, ze to maji jenom zlatnici. Aby to nebylo treste kdyby to nekdo zneuzil nebo ja nevim co. Diky

Nejlepší odpověď
venkovan

Existuje něco jako puncovní úřad a určitě sdružení zlatníků a případně muzea. Třeba bych zkusil Muzeum v Jílovém u Prahy – které je zaměřeno na těžbu zlata. nebo technické, regionální apod.