Putra

Vaše oblíbené knihy …?

Prosím o inspiraci.
Já mám ráda tzv. literaturu faktu. Například: Memento, Čachtická paní, Mé syny zničil heroin, Sekty satanských bohů, Kladivo na čarodějnice, Jiskra života …

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Já čtu jen ODBORNOU TECHNICKOU LITERATURU a STŘEDOŠKOLSKÉ UČEBNICE, matematiky, fyziky, chemie, strojírenství, automobilismu a elektrotechniky

Další odpovědi
briketka10

doporučuji Historii trestu smrti !
http://www.kos­mas.cz/knihy/124361/his­torie-trestu-smrti/
přečetla jsem ji jedním dechem :DD

M.

Doporučuji Stephena Kinga. :)
Jinak se mi líbilo Muži, kteří nenávidí ženy, ale to není jen tak pro každého, musí se to opravdu číst, vnímat a chápat. :)

GM

Moje hodně oblíbená kniha je Egypťan Sinuhet ve slovenštině, jinak veškerá ezoterická literatura a tzv. zakázaná archeologie a historie.