Avatar uživatele
ondra07

Vaše oblíbená značka ?

Jakou máte svojí nejoblíbenější značku, ať už sportovní nebo prostě modní…
Napište třeba, proč jste si vybrali zrovna tuhle značku a v čem se Vám tak líbí…
Děkuju

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4493 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

oblíbenou značku už od mládí mám Toshibu, koupila jsem kazeťák v Tuzexu, kovová mechanika, hraje dodnes, tak tu, dnes mám noťas Toshibu a je bezva..jinak mám dom.kino s recordérem LG, TV a mini-hi-fi věž Thomson, video Thomson, další DVD taky Thomson..je to docela dobrá značka bezporuchová..
v módě mi značky nic neříkají kupuju na Aukru nebo i v sekáči je mi to úplně jedno, u ťamanů nee..nechci být v jednom městě stejná jako ostatní holky..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Nemám žádnou oblíbenou značku,buď se mi něco líbí,nebo nelíbí.Nechápu lidi,kteří se honí jen za značkami,stejně se všechno vyrábí v Číně.Teď mě napadlo-mám oblíbenou značku,Gambrinus a Staropramen:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

na módu prdím a na sport taky, tudíž mi z toho, co se značek týče, vychází podobně jako u Rockera pivo :{)> a nedám dopustit na trutnovského Krakonoše :{))>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mam rád všechny firmy, co mají svoje výrobky prostě poctivý.. Je jich víc, z elektroniky Creative, Toshiba, Panasonic, Yamaha, z aut Nissan… Ale i daleko menší firmy, co třeba dokážou vyrobit kvalitní potraviny.. dobrý chléb, sýry, čaj atd

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mám ráda Louise Vuittona – kvalitnější a hezčí kabelky neznám, jsou nadčasové a jsem s nimi spokojena a z oblečení se mi líbí Chanel, to samé jako u LV. Když investovat, tak pořádně a ne do deseti nesmyslů, raději si koupím něco pořádného a pak – Chanel je nesmrtelný!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Tesco Value

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek