ondra07

Vaše oblíbená značka ?

Jakou máte svojí nejoblíbenější značku, ať už sportovní nebo prostě modní…
Napište třeba, proč jste si vybrali zrovna tuhle značku a v čem se Vám tak líbí…
Děkuju

Nejlepší odpověď
briketka10

oblíbenou značku už od mládí mám Toshibu, koupila jsem kazeťák v Tuzexu, kovová mechanika, hraje dodnes, tak tu, dnes mám noťas Toshibu a je bezva..jinak mám dom.kino s recordérem LG, TV a mini-hi-fi věž Thomson, video Thomson, další DVD taky Thomson..je to docela dobrá značka bezporuchová..
v módě mi značky nic neříkají kupuju na Aukru nebo i v sekáči je mi to úplně jedno, u ťamanů nee..nechci být v jednom městě stejná jako ostatní holky..

Další odpovědi
Rocker

Nemám žádnou oblíbenou značku,buď se mi něco líbí,nebo nelíbí.Nechápu lidi,kteří se honí jen za značkami,stejně se všechno vyrábí v Číně.Teď mě napadlo-mám oblíbenou značku,Gambrinus a Staropramen:-)

quentos

na módu prdím a na sport taky, tudíž mi z toho, co se značek týče, vychází podobně jako u Rockera pivo :{)> a nedám dopustit na trutnovského Krakonoše :{))>

anonym

Mam rád všechny firmy, co mají svoje výrobky prostě poctivý.. Je jich víc, z elektroniky Creative, Toshiba, Panasonic, Yamaha, z aut Nissan… Ale i daleko menší firmy, co třeba dokážou vyrobit kvalitní potraviny.. dobrý chléb, sýry, čaj atd

Damiana

Mám ráda Louise Vuittona – kvalitnější a hezčí kabelky neznám, jsou nadčasové a jsem s nimi spokojena a z oblečení se mi líbí Chanel, to samé jako u LV. Když investovat, tak pořádně a ne do deseti nesmyslů, raději si koupím něco pořádného a pak – Chanel je nesmrtelný!

Hlada

Tesco Value