Avatar uživatele
hippeace

Vaše oblíbená nesladká snídaně?

V mojí sociální bublině všichni snídají sladké, mně by ale zajímalo co si dávají k snídani lidé, kteří neradi/nemohou sladké.

Zajímavá 0 před 593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nemohu sadké, tak se snaží snídat nesladké. Nějaké maso co je dobré za studena, pečený bůček, ovar a podobně. Míchaná vejce se špekem, hemenex, vařená vejce. Různé kaše, ovesné vločky s něčím, pudink a podobně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Chleba. Vařená vajíčka. Pečivo, sýr. Rajčata a papriky. Omeleta.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Front

Polévka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Viktorie II.

Kupodivu mám podobný jídelníček co Ametyst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Sladké mohu, ale na snídani si dávám raději něco slané, většinou chleba se sýrem, paštikou, nějakou pomazánkou atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alik360

Nejradši mám asi croissant s šumkou a sýrem uvnitř a džus. Ale obvykle mám jen nějaké pečivo s pomazánkou.

Upravil/a: alik360

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Doma snídámem m¨sli s jogurtem. Na cestách se to většinou změní na vajíčka + sýr + olivy + rajče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Bílý jogurt a rohlík s máslem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Ja se priznam, ze nesnidam. Az v praci si delam kavy, abych usetril, protoze mame skolni kavu a voda a ohrivani taky neco stoji. Ale me absence snidane na me figure bohuzel videt nejsou. Dekuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Hamburger

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Chléb, rohlíky nebo housky něčím namazané nebo obložené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Sladké jídlo nežeru. Nechápu to ratio, nikomu to právo neberu, ale absolutně tomu nerozumím.

Co snídám?

Full breakfast, červené víno.
Dršťkovku, slaný rohlík a pivo.
Gröstl, Feldsalat a pivo.
1/2 tuctu vajec, slaninu, chleba a pivo.
Gulaschsuppe, chleba a pivo.
Párky, hořčici s křenem, Milchbrötchen a pivo.
Kaldoun, Feldsalat, chleba, červené víno.
Kartoffelsuppe, slaný rohlík, pivo.
Hovězí vývar, Speckknödel, červené víno.
Pasta di pomodoro, pivo.
Slávky na víně, bílý chleba, bílé víno.
Köttbullar, houbovou omáčku, bramborovou kaši, pivo.
Blutwurst, cibule (někdy nakládaná, někdy syrová), chleba, pivo.
Svið, bramborová kaše, houbová omáčka. Protože neseženu ovčí hlavu, tak to vařím na 99% z vepřové hlavy.
Saurewurstsalat (Feldsalat, případně i rukola, utopence, kyselé okurky, zálivka z dýňového octu, nálevu z utopenců, soli, pepře), bílý chleba, pšeničné pivo.

Nebo to, taky, můžu říct tak, že prakticky jakékoli jídlo, akorát nemám rád na snídani zelí, Kartoffelklöße, no a já obecně nemám moc rád smažené, takže Schnitzel třeba taky nesnídám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nejoblíbenější (a zdravá) snídaní je pro mne polévka. Jinak pečivo, sýry, vejce + ovoce.
Většinou nesnídám sladké, ale svačím, ovoce též nejraději dopoledne (doplnění energie).
Zeleninu mám raději až během oběda, odpoledne, k večeři. Údajně je tak zdrávo a mé tělo, to tak má rádo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek