Eloška

Vaše nejoblíbenější písnička?

Jaká je vaše nej písnička? U mně vede The Call od Regina Spektor, pár od TH, ale jednoznačne 1. je We used to be friends odDandy Warhols.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

V současné době je to Edward Maya ft. Vika Jigulina-Stereo love

Další odpovědi
quentos

„Anyway“ od Martiny McBride. Je to za ty léta první, kterou si sama napsala, a hned takováhle perla…

picipes

Khanate – skin coat
http://www.you­tube.com/watch?v=eN­GwLTPEhyA

anetadela1

Modlitba pro partu – Tři sestry. A jiné......

Michal

Ave Maria,Tabáček

iwetax

Katapult- Vojín XY

anonym

Já Nesnídám sám -Katapult

panenka

RIHANA RUSSIAN ROULETTE je toho ale více co patří mezi mé nej.

Antipičipes

Meshuggah – Bleed